Wpis z mikrobloga

#zzyciainformatyka #humorinformatykow
- Proszę mi zmienić numer źródłowy w dokumencie na abc01
- Program umożliwia zmianę, jak każdej innej części, w menu zmiany
- Opcja jest nieaktywna
- To proszę odblokować dokument tak samo, jak przy zmianie czegokolwiek innego
- Odblokowałem
- To proszę teraz zmienić
- Gdzie?
- W menu zmiany wywołać opcję 'zmiana numeru źródłowego'
- Jest okienko i co mam teraz wpisać?

kurtyna.
  • 16
  • Odpowiedz
@Dzyszla: widocznie nie dostarczyliście podręcznika, do którego można odesłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pan spojrzy do podręcznika - tom VII, strona 312, punkt KW7.X3. Tam jest objaśnione krok po kroku.
  • Odpowiedz
@Jare_K: Cóż, to oby musiał być podręcznik z punktami:
a. Jak zmienić na nmer 'Abc01'
b. Jak zmienić na numer 'Abc02'
;)

Ludzie po szkoleniach, wszystko na jedno kopyto robione, wystarczy trochę pomyśleć. Ale jak niektórzy w kajeciku piszą: "kliknąć 3 opcję lewej i 4 od góry, a potem Ctrl+F" to nie mam słów...
  • Odpowiedz
- Jest okienko i co mam teraz wpisać?


@Dzyszla: usunkonto01 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wystarczy trochę pomyśleć


ty nie wymagasz za dużo?
Może jeszcze podwyżkę jaśniepanu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dzyszla: zapomnieliście wyświetlić w tym okienku dotychczasowy numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

no chyba że jest wyświetlany w inpucie i zaznaczany (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Najlepsza akcja było, jak zmieniliśmy skrót jednej opcji w menu (oczywiście opisane w liście zmian, o którą każdy prosi, a której nikt nie czyta). Przez miesiąc zgłoszenia, że program nie działa ;p Oczywiście takie smaczki, jak dodanie nowej opcji powoduje, że "bo nam zniknęło" albo "robię czynność x, a uruchamia mi się coś innego" lub "robię f3, enter, enter i nie ma tego drugiego od prawej pola" bo się ludzie
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Nie, ale jak się zatrudniałem to jakaś historia o włożeniu płyty była (nie pamiętam dokładnie genezy), ale koniec w końcu owa płyta znalazła się w szczelinie... między zaślepkami wnęk 5,25" :)
  • Odpowiedz