Wpis z mikrobloga

@SolarisYob: tych lekarzy i prawników to tu za bardzo nie widuję, jakieś jednostki. A co do programistów to nie wiem co was tak dziwi. Przecież nie od dziś wiadomo, że pryszczate prawiczki siedzą w domu, programują i robią co się da na kompie. Ci bardziej ogarnięci, a ci głupsi grają w gry online i robią memy. Więc siłą rzeczy społeczność internetową będą tworzyć głównie no-lify zarówno ci od gierek, jak i
  • Odpowiedz
na 15k to ja będę robił skok po niecałych 2 latach w IT


@omajgydnes: kumpel, kierownik IT z około 10-letnim doświadczeniem nie ma nawet 9k na łapę (Poznań), a gość jest z tych ekstrawertycznych, dynamicznych, no ale na wykopie 15k po 2 latach :D Szczerze, 2-letnie doświadczenie to teraz na juniora chcą, ciemnotę możesz wciskać ale nie nam
  • Odpowiedz
kumpel, kierownik IT z około 10-letnim doświadczeniem nie ma nawet 9k na łapę (Poznań), a gość jest z tych ekstrawertycznych, dynamicznych


@CalibraTeam: ciemnotę możesz wciskać, ale nie nam.
Mów mi tak jeszcze i lechtaj mi ego, które i tak jest nieproporcjonalnie wysokie xD
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: no to jakiś niezły ten twój kolega xD wszystko zależy od tego jak się człowiek zakręci, jak ma gadane no i jaka firma. Bo znam takich co boją się zmieniać firmy i robią za 6k brutto z 4 letnim doświadczeniem, a inny co zmienia co chwilę ma 22k z 3 letnim więc xD
Ja mam rok doświadczenia i mam 6k na rękę więc też nie mogę narzekać
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: coś słaby twój kolega, kończę teraz licencjat i niektórzy koledzy z roku zarabiają po 8k.
9k dla kierownika to żart, widocznie koleś nie jest taki zajebisty jak Ci się wydaje :)))
A po 2 latach jeżeli faktycznie coś robisz w pracy i się rozwijasz to możesz na mida startować
  • Odpowiedz
na 15k to ja będę robił skok po niecałych 2 latach w IT

kumpel, kierownik IT z około 10-letnim doświadczeniem nie ma nawet 9k na łapę (Poznań)


@CalibraTeam: Bo kolega pewnie pracuje na uop. Gdyby był na b2b to by miał wykopowe 15k jak nie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kumpel, kierownik IT z około 10-letnim doświadczeniem nie ma nawet 9k na łapę (Poznań)


@CalibraTeam: robi w Januszeksie czy po prostu jest tak #!$%@? że nabrał jedną firmę, ale inna już nie chce łyknąć jego shitu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
kumpel, kierownik IT z około 10-letnim doświadczeniem nie ma nawet 9k na łapę (Poznań)

@CalibraTeam: jeśli to prawda to xD ludzie z 5-letnim doświadczeniem mają więcej
  • Odpowiedz