Wpis z mikrobloga

@Berkel_88: Ale co ma wytrzymać? Zaraz na wejściu jest kondensator który wytrzymuje do 16V, a potem przetwornica która działa poprawnie do 28V. A ty masz 12V i nie przekraczasz dopuszczalnego napięcia.
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Mam z tym styczność od lat. Za kilka dni wieszam na wysokich kominach sprzęt na 60GHz, mam pół salonu tym aktualnie #!$%@? A kiedyś zanim wymyślili PoE dostarczało się sieć właśnie takimi tplinkami, blackboxami, ovislinkami z przerobionym zasilaniem pochowane gdzieś po strychach albo w puszkach pod antenami.
  • Odpowiedz
  • 0
@dktr Stało i dzieje się jak mówisz, router zasilany jest 12V zasilaczem i nic się nie popsulo. Potrzebowałem drugiego routera po to aby zapewnić sobie Wszędzie dostęp do domowej sieci Wi-fi. Zrobiłem to według tego poradnika. https://perfectsoft.com.pl/baza-wiedzy/rozbudowa-sieci-domowej-router-jako-repeater/ Działa jak należy, ale mam problem z routerem-repeater, podczas zaniku napiecia i/lub wyłączeniu prądu, po powrocie zasilania rotuer-repeater traci ustawienia i muszę raz jeacze robić to co w poradniku. Czy można jakoś temu zaradzić?
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Raczej ma uwalony firmware/flash, więcej byś się dowiedział jak byś wlutował uart'a i zobaczył co pluje w konsoli przy uruchamianiu. Zakładam że klikasz wszędzie zapisz, i po kliknięciu uruchom ponownie ustawienia się nie resetują, tylko po zaniku prądu?
  • Odpowiedz
  • 0
@dktr Nie do końca cię zrozumiałem. Czy chodzi Ci oto, że po uruchomieniu routera po zaniku napięcia, mogę przywrócić ostatnie ustawiania?
Gdy router zaliczy nagły brak napięcia to po uruchomieniu go tworzy sieć wi-fi o nazwie modelu. O fabryczNym IP bez włączone opcji połączenie WDS
  • Odpowiedz