Wpis z mikrobloga

Gadałem z bliskimi rolnikami, pytałem o te protesty itd. mówią, że przez ostatnie 5 lat nie pamiętają żeby mieli lepiej kiedykolwiek. Dofinansowanie z unii na pierdoły itp. mówią, że narzekają i protestują Ci co nachapali kredytów na sprzęt, nie potrafią w pisma o dofinansowanie. Troglodyci głosujący na PiS tak w skrócie
#protest #rolnictwo
  • 9
  • Odpowiedz
@willyfog: a to ciekawe, bo to zwykle mali rolnicy są za PiSem i przeciwko protestom. Za to duzi widzą, że biznes idzie co raz słabiej, a ceny w skupach nie spinają im się z planem.

W sumie taki małorolny, jak dostał dofinansowanie to zadowolony, przejada je sobie, ale nie myśli, że za parę lat się to skończy, on nadal będzie z kilkoma hektarami ziemi i z przestarzałym sprzętem i wtedy sytuacja
  • Odpowiedz
Ja gadałem ze znajomymi z miasta i oni powiedzieli, że w sumie to lubią te protesty, bo do pracy można legitnie się spóźnić itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mówią, że narzekają i protestują Ci co nachapali kredytów na sprzęt, nie potrafią w pisma o dofinansowanie


@willyfog: Ty się może mniej zadawaj z troglodytami, bo składnię zdania masz jak trzylatek z downem.
  • Odpowiedz