Wpis z mikrobloga

siemanko wykop, mam okazje kupic ip 12 w spoko cenie, nowy, nieużywany, telefon został wzięty w play za 1 zł na osobę prywatna, jak to jest z tymi blokadami, abonamentami? ktoś się orientuje? jak ziomek przestanie płacić abonament to telefon idzie do smieci? #play #iphone #apple #iphone12
  • 11
@borejo: a sorry "Play dołączył do operatorów Plus, T-Mobile i Orange, wprowadzając nowe zasady sprzedaży urządzeń na raty. Tak jak i konkurencja, Play będzie blokował IMEI w przypadku niespłacania rat przez kupującego."
Jednak jak frajer bierze na raty to blokują.
chłopaki a nie ma żadnej opcji spisać jakaś umowę, zabezpieczyć się w jakiś spsoob? ziomek mówi ze może „pójść na wszystko” nie chce oszukać itd a ciężko na słowo uwierzyć…
@borejo: Ja się raz tak naciąłem zaraz na początku jak jeszcze nie było o tym tak głośno, w plusie powiedzieli mi tylko że mogę próbować pomóc im wymusić spłaty rat od osoby od której kupiłem (tak jakbym to #!$%@? ja z z nim umowę o raty podpisał czy coś XD) tel. (Galaxy S7) nigdy więcej telefonu wziętego od operatora, niech się walą.