Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miszcz_Joda: nie wiem czy o to chodzi ale po prawej masz opcje szafki i tam jest zakładka "więcej" i jest rozmieszczenie uchwytów, można zmienić układ, po kliknięciu na dole Ci się wyświetlą warianty, ale nie wiem czy to zmienia tylko wizualnie czy też funkcjonalnie

A powiedz mi na ile wiarygodny jest ten projekt i wycena? Bo też sobie robię właśnie, ale mam wrażenie, że nie wszystko policzyło. Przykładowo w liście zakupów
  • Odpowiedz
rozmieszczenie uchwytów, można zmienić układ, po kliknięciu na dole Ci się wyświetlą warianty, ale nie wiem czy to zmienia tylko wizualnie czy też funkcjonalnie


@nika_blue: tylko wizualnie, juz tak robilem. Po prostu pewnie trzeba pozniej po wygenerowaniu zamowienia usunac liczba normalnych zawiasow i dodac zawiasy poziomie recznie do zamowienia i bedzie okej.

A powiedz mi na ile wiarygodny jest ten projekt i wycena?


W sumie na 100% :) u mnie liczba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miszcz_Joda: a widzisz :) o to może faktycznie się zgadza xD

A jeszcze mam takie pytanie orientujesz się może ile trzeba przestrzeni na montaż tego? Chcemy sobie zabudować kuchnie na trzech ścianach, która ma 292 cm szerokości, a te ich szafki narożne mają po 88 cm w planerze więc jak się pododaje szafki w środku to zostaje taka szpara na 6cm (bo te wszystkie cargo i szuflady mają po 10 cm
  • Odpowiedz
@nika_blue: ja juz jedna kuchnie z IKEA przerabialem, wiec smialo o wszystko pytaj. Jesli chodzi o transport i montaz to bralem z IKEA. Montaz byl na najwyzszym poziomie, wszystko ladnie zrobione i wyregulowane, a samemu to wiadomo, tydzien bedzie sie montowalo, drugi tydzien regulowalo, czasami warto zaplacic ;] Blat bralem z IKEA, zarowno te kompozytowe jak i z drewna sa okej, ja polecam. Pokazesz ta szpare w planerze? Na zdjeciu bedzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miszcz_Joda: dzięki chętnie podeślę, mogę na pw? Na pewno pójdziemy do Ikei przed zamówieniem sprawdzić wszystko, tylko kuchnia jeszcze nie ma wylewki ani tynków więc wymiary są orientacyjne. Tylko właśnie się zastanawiam czy kuchnie z Ikea się da dopasować do ścian, czy raczej trzeba ściany do kuchni ;)
  • Odpowiedz