Wpis z mikrobloga

Chce się zacząć bawić w #fpv. Myślę że może na początek dobry byłby jakiś symulator na pc więc pytanie jaki kupić kontroler który bez problemu można podpiąć pod kompa i sobie pośmigać na symulatorze?
Pozdro
  • 33
@fake9406: większość kontrolerów na oprogramowaniu OpenTX (FreedomTX, EdgeTX itp) wspiera podpięcie do komputera. Pytanie ile chcesz wydać na kontroler, bo taką podstawową polecaną aparaturą jest Taranis QX7 za około 5 stówek
@fake9406: przez ten cały kryzys nie dość że sporo rzeczy nie ma w sklepach to też jest drogo. Na bg teraz (wysyłka z pl) jest teraz za 600zł - zdecydowanie za drogo

Oczywiście da się coś tańszego znaleźć. Np. w formie gamepada RadioMaster T8 (299zł), albo Jumper T-Lite (329zł - najfajniejsze chyba, ale podobno lubi się psuć), albo takie LiteRadio 2 SE (229zł)

Ale na sam początek polecam latać na padzie
@fake9406: zależy jakie pierwsze radio kupisz, to tak już pewnie Ci zostanie - osobiście wolę dwoma palcami, bo jednym czuje, że zaraz mi się palec ześlizgnie. Np taki mr steele zauważyłem, że lewą ręką #!$%@?, a prawą używa praktycznie tylko kciuka

@Felonious_Gru: pamiętam, że tez mi tego ziomka wysyłałeś, dobry jest (ʘʘ) też chciałem t12 zaproponować, ale nigdzie go nie ma