Wpis z mikrobloga

  • 1
@skizo: Nie w tym rzecz. Chodzi o to ze ostatnie dni to hejt na TVN -słuszny moim zdaniem i przyrównywanie go do propagandy TVP.
Nie chodzi o to co KE ma do powiedzenia tylko jaki jest wydźwięk całego artykułu, te tweety pisowcow, cytaty ze „po chce polexit” po tej decyzji. Przyrównywanie TVN do tego gowna jakim jest #tvpis jest conajmniej irracjonalne.
  • Odpowiedz
  • 1
@skizo: To o czym piszesz oczywiście ze się zdarzyło i oczywiście pamietam. Ja nie bronię TVN, ja chce pokazać jak wielka jest przepaść pomiędzy tymi dwoma telewizjami. To gowno jakie serwuje TVN nawet do pięt nie dorasta temu szambu które idzie TVP. Czy Ty uważasz ze TVP to dobra telewizja ?
  • Odpowiedz
@skizo: To nie oglądasz tv czy jesteś ekspertem od propagandy TVN? bo coś Ci się historia nie klei, a to podkopuje już twoją nadszarpniętą wiarygodność, patrz działalność na wykopie vs na youtubie.
  • Odpowiedz
  • 2
@skizo: Wiec swoje wnioski skąd wyciągnąłeś ? Bo tu faktycznie nie zgadza się to co mówisz. Ja Akurat każdego dnia odwiedzam TVP info jak i TVN by mieć porównanie. Bo jeśli twoje przekonania wywodzą się z tego do jakiej partii pałasz nienawiścią a do jakiej miłością to po raz kolejny napisze ze z wami nie warto dyskutować.
  • Odpowiedz