Wpis z mikrobloga

W sumie chyba można uznać, że lato się skończyło, a przed nami najlepsza pora roku. W tym okresie postanowiłem wreszcie wziąć się za siebie i zrzucić niepotrzebne kilogramy. W ramach motywacji będę codziennie po każdym treningu starał się wstawić jakiś ładny, tematyczny art. ()
#randomanimeshit #anime #kantaicollection #kancolle #taihou #pixiv #
JustKebab - W sumie chyba można uznać, że lato się skończyło, a przed nami najlepsza ...

źródło: comment_1629738556YwV2tCiKVVOkVb2IyP8dMd.jpg

Pobierz
  • 10
@Hajak: Wstępnie plan jest do 24 grudnia, a potem się zobaczy. Pożegnanie z chipsami, słodkimi bułkami i energetykami nie było proste () Jak nie wrzucę nic to możecie mnie #!$%@?ć xD

@BlackReven: Nie wiem dlaczego ale jak patrzę na te fit anime brzuszki to mam ochotę na kolejny trening xD

Może powinienem robić dziennik progresu i potem wypuścić film z clickbaitowym tytułem w stylu: How I
@JustKebab: To Ci powiem ultra mega protip:
Możesz wżerać wszystko jak leci, tylko #!$%@? licz kalorie ¯\_(ツ)_/¯

Aby schudnąć to twój organizm ma w dupie, czy wpieprzysz pizzę czy 20 surówek. Faktycznie przy robieniu rzeźby już potrzebne jest też liczenie makro (białka, tłuszcze itp.), ale aby schudnąć to wystarczy liczyć zapotrzebowanie na kalorie :D

Łap najlepsze porady od mistrza Testo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
BlackReven - @JustKebab: To Ci powiem ultra mega protip:
Możesz wżerać wszystko jak ...
@BlackReven: Nie będę się bardziej ograniczał poza tym, bo bym psychicznie nie wytrzymał ale tak będzie mi łatwiej ograniczyć kalorie, bo mam tendencję do wpadania w ciągi jedzenia gdzie nie potrafię się powstrzymać. Kalorie będę liczył ale skupię się tylko na odpowiedniej ilości białka i nie będę tam wymyślał nie wiadomo czego z tłuszczami czy węglami. Najlepszy okres treningowy miałem przy 1,5g białka/kg i tylko tego będę się trzymał sztywno. Wstępnie
@BlackReven: Organizm będzie miał w dupie co jem do czasu aż nie zarzucę mu regularnych poważnych treningów, bo potem jednak ciężko się zregenerować bez większych ilości białka.

Nie wstydzę się za bardzo swojej wagi ale dla niektórych może to być spora liczba - odrobinę ponad 100. Dla kontekstu dodam, że przez kilka lat trenowałem podnoszenie ciężarów i najlepszą formę miałem przy 90kg gdzie już było widać zarys abs, a i ponad