Wpis z mikrobloga

@Impuls94: Odblokować użytkownika można tylko przez wciśnięcie przycisku unblock pod jego awatarem przy komentarzu lub poście. Pewnie jutro dodam liste zablokowanych osób żeby ułatwić zarządzanie czarną listą i możliwosć zablokowania użytkownika prosto z jego profilu.
  • Odpowiedz
@rykos: gratulacje!

Ja również zrobiłem sobie dodatek, tyle że do Firefoxa, który pozwala oznaczyć dany artykuł jako nieinteresujący (wizualnie wygląda jak zakopany). Dzięki temu jak widziałem już coś na wykopalisku, to nie widzę tego po raz kolejny na stronie głównej i mogę szybko ocenić czy jest coś nowego czego nie znam.

Swoją drogą śmieszny ten wykop. Trzeba sobie własne pluginy pisać, żeby dało się go używać ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Impuls94: Gdy naciśniesz link "ukryj", znalezisko co prawda znika. Ale wystarczy odświeżyć stronę i widzisz je ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Celem mojego dodatku było ukrywanie artykułów, które już widziałem / nie interesują mnie, ale nie chcę ich zakopywać. I to tak, żeby były ukryte również po odświeżeniu strony oraz po wyskoczeniu z wykopaliska na główną.
  • Odpowiedz