Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: Dzisiaj dostalem sms ze jest dostepny, na stronie pisalo ze dostepny nawet do zamowienia a i tak sie nie dalo zamowic, na infolini napisali ze nie ma w magazynie wysylkowym. A w Poznaniu widzialem ze 43 sztuki wykupili w pare godzin -_-
@Taxi666:

Dzisiaj dostalem sms ze jest dostepny, na stronie pisalo ze dostepny nawet do zamowienia a i tak sie nie dalo zamowic, na infolini napisali ze nie ma w magazynie wysylkowym. A w Poznaniu widzialem ze 43 sztuki wykupili w pare godzin -_-

Tak samo dzisiaj miałem, byczku

Szkoda ze wczesniej nie widzialem Twojego wpisu :F

Nic nie straciłeś, bo i tak anulowali zamówienie
@zjadlbym_kebaba: @Wardegas: znowu są dostępne, i znowu nie da się zamówić online mimo ze jest napisane ze mozna :| Gdyby nie to ze mam 100km do najbliższej Ikei to bym tego #!$%@? kupił i miał spokój a tak to zaraz po otwarciu pewnie wykupią wszystkie -_-
@zjadlbym_kebaba poluję już na niego ponad dwa miesiące...
Wczoraj na Targówku dostępność 64 szt. Sklep otwiera się o 9.00, a przed otwarciem rozchodziły sie fotele jak bułki. Godzina zabawy i po sprawie..
Oczywiście przez internet nie ma możliwości zamówienia, mimo, że pokazuje dostępność.
@IKEA_Polska @IKEApl może zaangażujemy profil Ikeii, generalnie w tej całej sytuacji nie byłoby tragedii gdyby dało się chociaż zamówić ten fotel z odbiorem osobitym co by był zaklepany. Zamówienie z odbiorem osobistym sugerowała mi jedna Pani z czatu tylko szkoda że i tak nie da się tego zrobić
@hrum: mi udało się urwać dzisiaj sztukę 3 ludzi za mną jeszcze brało, wszedłem przez kasy te szare bramki da się otworzyć, ludzie biegli na około Ikei :D
Było ogólnie 7 szt szkoda mi ludzi bo było ich chyba z 20