Wpis z mikrobloga

@Megashoton: Rynek jest przykładem jak z czegoś brzydkiego zrobić coś brzydkiego z połyskiem. Każdy normalny urbanista i architekt łapie się za głowę widząc jak zepsuto przemyślany korytarz (widok) z Placu Kwiatowego na Spodek (tak, ten widok był zaplanowany, nie zrodził się dziełem przypadku), no ale tęgie głowy postawiły szklany kibel za miliony, dodatkowo obecnie bez drzwi - bo porządku pilnują kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolejna sensowna
@GzS: przedwojenna ulica w Warszawie.
16 dzialek, kazda inny inwestor wszystko współgra, duzo drzew, nawet zamkniecie perspektywy palacykiem, ktory jest idealnie na srodku.

Na mojej dzielnicy miasto nakazalo budowe parkow przez deweloperów. #!$%@? mac, wielkie firmy deweloperskie, kazdy deweloper buduje inny styl parku, zero koncepcji, porozumienia, nawet czesto parki nie lączą się chodnikami.

To jest #!$%@? dramat
Pobierz rafal-heros - @GzS: przedwojenna ulica w Warszawie. 
16 dzialek, kazda inny inwestor...
źródło: comment_1629722215kqo9962lIRHUWrQ5hr00eQ.jpg
przecież po prawej stronie masz cześć zadaszoną- zrób kilka kroków w prawo, bo dach sam nie urośnie nas Tobą; po drugie to na wprost masz budynek z nowoczesną, czystą poczekalnią ( ͡º ͜ʖ͡º) ps- cieszę się, że mogłem pomóc
@Megashoton: No rzeczywiście jest się czym chwalić w kontekście największego miasta największej aglomeracji w Polsce. Swoją drogą rondo w tym roku jakoś 16 lat kończy. Nadal nie da się pod nim przejechać głównym ciągiem rowerowym bez schodzenia z rowera i wnoszenia go po schodach. Katowice są mistrzami w PRowym bullshicie, a nie działaniach dla mieszkańców.
widziałeś te dziurki, przez które wystają drzewa? To jest OK?


@Oude_Geuze: Tam akurat jest cały system kompensacyjny dla korzeni drzew, który kosztował w #!$%@? kasy. Niestety Katowice zaoszczędziły na systemie nawadniania i teraz będą mieć problem (no chyba, że chodziło o to, żeby ZZM jednak miał zajęcie).

to jest chyba ten słynny dworzec co się trochę z wizualizacją rozjechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FrasierCrane: Budowała go