Wpis z mikrobloga

Czy na #komputery z #kartygraficzne Quadro K2200 i monitorze 34" ultrawide pogram na sensownych detalach w jakieś gry z ostatnich 2-3 lat? Czy dużo lepiej będzie z M4000? Nie szukam stricte komputera gamingowego, ale mocnego sprzętu poleasingowego do pracy, a przy okazji pewnie fajnie byłoby w coś pograć jakby się dało.
  • 14
@masterix: ja czekając na tanie 2080Ti/3080 gram na 34" 1440p na starodawnym 980Ti i daje radę ze wszystkim co mu wrzucę

Z Quadrami i innymi jest kwestia nieprzystosowanych sterów pod gry, zresztą nie są do tego stworzone. Coś tam pograsz, ale bardzo bez szału.
@wypokowy_expert: a jaką kartę byś polecił? Nie chciałbym wydawać więcej niż jakieś 1500zł chyba, bo jednak gram rzadko, a jeszcze mam PS4. Pewnie w jakiegoś CS:GO czasem i jakieś RPGi bym pograł. Monitor spory, tak jak pisałem w pierwszym poście
@masterix: w tej chwili to nic nie polecę, bo nówki są w chorych cenach i za 1500 to nawet 1650 chyba się nie kup. A #!$%@?ć w uzywną kate 1.5 kafla, z resztą za tyle to też tylko jakaś padaka będzie. Są szanse że pod koniec roku ETH przedzie do wersji 2.0 z dużo niższym zapotrzebowaniem na moc obliczeniową, (dla iezodientowanych samego BTC się nie kopie na kartach graficznych, bo na
@wypokowy_expert: usunąłem tamten wpis, bo się #!$%@?łem w akcji, więc podaję link jeszcze raz: https://allegro.pl/oferta/komputer-hp-z440-e5-1650-v3-32gb-2x2tb-hdd-k2200-10911262072
Możesz pokazać lepszy config od tego w tej cenie? Ważna jest też ilość pamięci RAM dla mnie. Ogólnie mam 2 monitory + laptopa (thinkpad 440) teraz i to jest minimalny setup przy jakim chciałbym zostać, tzn jak stacjonarka to te dwa monitory muszą być podłączone