Wpis z mikrobloga

Corvettą wjechał w matke z dzieckiem - dlatego, jakby ktoś był na tyle zaślepiony, by się sprzeczać, są ograniczenia prędkości. Dlatego są fotoradary, radary, punkty karne i dlatego też potrzebne są wysokie mandaty - szczególnie w terenie zabudowanym. Omylnie rozumiana i wychwalana przez Cejrowskiego "wolność" i "nie wtrącanie się państwa" jest dobra na pustyniach, gdzie obowiązuje. W gęsto zaludnionym kraju nic nie dadzą odszkodowania, więzienia po fakcie i inne prawne formy zemsty. Życia i zdrowia straconego przez jakiegoś debila nikt nie odda.

#shitwykopsays #predkosc #idiocizakolkiem
  • 6
@gwynebleid: Ale co ty #!$%@?.... Zadźga jakiś debil nożem pół rodziny, i przyklaśniesz pomysłowi rejestracji noży? Przejedzie ktoś jadąc 40km /h rodzinę z dzieckiem, i każesz ograniczać do 30? Wypierdzieli palant żonę przez okno, zakratujemy wszystkie dziury w domach? Drogi panie, weź się ogarnij.
@mozzkid: Tak debilne argumenty jak zawsze, gdy miszcze kierownicy nie ogarniają swoim umysłem możliwości spowodowania wypadku. Nikt nie mówi o zakazywaniu samochodów, zmniejszaniu dozwolonej prędkości itp. Mówię o respektowaniu i EGZEKWOWANIU obecnych przepisów, które są absolutnie wystarczające. Jest teren zabudowany to ma być 50 (i tak nikt nie złapie do 60), ale jak foto łapie na 70 i więcej to debile krzyczą, jakie to państwo uciska strasznie. Takie głupki bez wyobraźni
@Cineczeq: następny, który czytać nie potrafi. Idź do kogoś, kto nauczył się składać zdania i przetwarzać je w centralnym ośrodku nerwowym to może ci wytłumaczy co ja napisałem zarówno w pierwszym jak i drugim poście.

@gwynebleid: ale ja nie mówię o tym, ze debili nie można karać... ale powiedz, no kuźwa powiedz, dlaczego 50 a nie 45 czy 55 jest wystarczającym ograniczeniem? debile argumenty. a co mam mówić, podstawy logiki sobie przypominać, czy wymyślać koło na nowo? jak Ci gość 0,19 promila 49km/h rozjedzie rodzinę to usprawiedliwisz, bo respektował przepisy? zrozum. że zaostrzanie tych przepisów nie ma na celu poprawę bezpieczeństwa Zosi, Józka i Hani -
@gwynebleid: Argumentum ad personam jak zawsze w cenie. Nadal upieram się przy moim stanowisku. Obecny system jest tak dziurawy, że nie da się nawet ograniczyć tego zjawiska. Tak jak pokazują statystyki, postawisz fotoradar, a za fotoradarem już noga staje się cięższa. Nie myl też szybkiej od niebezpiecznej jazdy. Z mojego doświadczenia to większość ograniczeń jest dostosowana do chyba oblodzonej drogi w noc lub gęstej mgły.