Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak mnie wku*wia ta postawa TVNu, dlaczego oni tak straszą covidem czy naciskają na przyjęcie uchodźców?

Żeby nie było TVPis nienawidzę, i najczęściej oglądam #tvn24 #tvn ale irytuje mnie ta kierunkowość w propagandzie, dlaczego nie analizują możliwych za i przeciw tylko zawsze imigranci powinni być wpuszczeni a ludzie szczepieni.
  • 5
@dildo-vaggins: każdy kraj, który stacjonował w Afganistanie powinien teraz przyjmować uchodźców, bo cały syf z tego właśnie wynika. Głównie USA, no ale dzbany z Polski też posłały tam naszych żołnierzy z jakiegoś nieznajomego mi powodu ...0
@lumpex200: USA promowało i wspierało Talibów w latach 90-tych. Później rozpoczęli 20-letnią okupację dla ropy, strategicznego położenia oraz innych dóbr. Po tym wszystkim spierdzielają i zostawiają kraj w syfie i chaosie. Mam się leczyć na głowę, bo uważam, że kraje odpowiedzialne za ten syf powinny posprzątać? Nie twierdzę, że przyjmując obcych bez pamięci, bo uważam, że Ci ludzie powinni żyć tam, bo się zbyt bardzo kulturowo różnimy. Jednak niech Ci, którzy