Wpis z mikrobloga

I tak to się żyje w tej Polsce. Jeszcze paręnaście dni temu całe stado baranów broniło TVN, a ja powtarzałem, by nie popadać w skrajność, chodź to co robi PIS jest jak zwykle żenujące. TVP od pięciu lat rozwala ludziom mózgi, ale TVN ma o wiele dłuższą tradycję robienia tego. Nikt już nie pamięta płonących furgonetek telewizyjnych? Różnica jest jedynie taka, że każda ze stron pracuje na zlecenie innych grup interesów.
Więc podsumowując: HA TFU na TVN i TVP

#media #tvp #tvn #imigranci #polska #bekazlewactwa
GienekMiecio - I tak to się żyje w tej Polsce. Jeszcze paręnaście dni temu całe stado...

źródło: comment_1629549840if4jcGz5Gw6JjlwtnfBSR6.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GienekMiecio: @Kaczypawlak: dzbany, jest różnica między typ jak ktoś wierzy w ten bełkot a tym jak ktoś komuś zakazuje się prowadzenia biznesu bo jest niewygodny. Równie dobrze gdyby TVPis było sponsorowane przez polityków i ich wiernych to niech nawet pokazują tam tuska co sra do wiadra, w dupie to mam. Ale jeśli ja płacę z podatków na tą propagandę to mam coś do powiedzenia. TVN to prywatna stacja
  • Odpowiedz
@GienekMiecio: no bo są idiotami. Przecież w każdej frakcji znajdą się debile, nie wiem co w tym dziwnego? Ale mimo, że nie oglądam TV od roku oraz średnio przepadałem za tvn to pluje na pisiorów za blokowanie jakiejś stacji bo im patrzy na ręce, ha tfu na szmaty
  • Odpowiedz
@GienekMiecio: czy to rozumiesz, że TVN nie żyje z podatków więc niech nawet puszczają gówno które ktoś je i mówi jak jest smaczne. Jak ktoś to ogląda albo w to wierzy to jego problem, jest idiotą i będzie ruchany w życiu. Ale TVP jest utrzymywane z podatków więc pisdy nie mają prawa robić z tego tuby propagandowej i manipulacji. Niech otworzą swoją stację, za swoje pieniądze i datków. Wtedy też
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: To nic nie zmienia, propaganda pozostanie propagandą. Liczy się to, że istnieją masy, które w ich wiadomości wierzą. A tak swoją drogą, jacy oni prywatni są? Finansowani pośrednio przez rząd USA i Izraela albo źródła. Prawdziwie prywatne stacje telewizyjne w Polsce, to dopiero od 10 lat powstają w czeluściach internetu i są często banowane. Reszta jest finansowana przez ogromne grupy i jest dogadana z władzami lub politykami.
  • Odpowiedz
@GienekMiecio: nadal, nie idzie to z mojej kieszeni. Co mnie obchodzi na co USA albo izrael wydaje hajs? I jak to nic nie zmienia. To idąc twoim tokiem rozumowania trzeba usunąć insta, bo tam jest sam fotoshop. Trzeba usunąć fast-foody bo na zdjęciach takie ładne kanapki a zawsze jest kupa itd. Jak ktoś jest debilem, ze wierzy we wszystko jak pelikan to albo jest niepełnosprawny i takim osobom należy pomagać
  • Odpowiedz