Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!
Potrzebuje małej pomocy w używaniu wyszukiwarki Google :-/
Szukam takie jakiegoś mechanizmu, automatu czy może zegarka, który co pewien interwał obracał by swojego rodzaju małe koło według ustalonego czasu.
Głównie chodzi mi o obracanie takiej deski
https://www.google.com/search?q=Deska+do+pizzy+obrotowa&prmd=sivn&sxsrf=ALeKk01s3JCN18p3UCUnP-9yHVQqD90pww:1629544605191&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiHs9na_sHyAhXqg_0HHTXiDZ4Q_AUoAnoECAIQAg&cshid=1629544615936&biw=360&bih=560&dpr=3

sera/pizzy co pewien czas.
Problem jest ze nie wiem jak to nazwać / wpisać w Google aby coś trafić. Szukam jakiegoś gotowego rozwiązania lub osoby/firmy (zegarmistrz??) która potrafiła by takie cudo zrobić, sam nie chce (bo nie potrafię) pisać złożonego programu w arduino

Mogę liczyć na małą podpowiedź czego szukać?
Dzięki!

P. S. System taki chce zastosować przyszłej restauracji do obracania jedzenia przy stolikach/gablocie z jedzeniem (ciastami).

#restauracja #google #wyszukiwarka #nazwa #arduino #pomocy
  • 5
@Masterczulki zapomniałem dodać, automatyczne tace są dostępne w sieci, jednak one ciągle się kręcą. Mi strasznie zależy na interwałowym czasie.
Typowa taca automatyczna w tym przypadku "zapie...a", zaś poszukiwany system jest prędkość rzędu powiedzmy 1-2 ° w ciągu minuty / 30 sekund. Efektem tego był by pełny obrót w okolicy powiedzmy 5-6 godzin.
Ale tak szukam czegoś podobnego co wysłałeś, takie automatyczne cudo.