Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Paula_pi: Aha to jak to juz polapalas to mam prosbe... Wez teraz, jednej takiej swojej znajomej, jeszcze tylko wytlumacz ze opowiadanie o swoich castingach na chlopca publicznie, robienie show dla gawiedzi z uczuc trzecich osob to jeszcze gorzej. ( )
  • Odpowiedz
@paniejanuszu: chyba dlatego ze kobiety zrozumiały ze wcale nue trzeba iść na jakieś zawody miss by być modelka (co sie okazało rzadko która może po tym liczyć na to) jak i na Instagramie można być bardziej popularnym i robić kasę. Co da ci tytuł miss? Ze grupa starych ludzi da ci follow na insta? Proszę cie
  • Odpowiedz
@pomaranczowyogorek to fakt, kiedyś to było bardziej nieosiągalne, teraz co trzecia chce zostać miss instagrama, świecą dupami i reklamują swoje profile na tinderze xD
Z polskich miss znam tylko kręglicką, Wachowicz i panią Sylwię z 1z10(tę nawet spotkałem, wysoka jest xD)
  • Odpowiedz
Co da ci tytuł miss? Ze grupa starych ludzi da ci follow na insta? Proszę cie


@pomaranczowyogorek: akurat za wygranie dostała 50k. Ale fakt, najpierw trzeba się pewnie zgłosić w regionach itd i nie każdy myśli o końcowej nagrodzie
  • Odpowiedz
@knur3000: ja bym to porównał do onlyfans. Kobiety połapały się ze wcale nie potrzebują alfonsa czy innego szemranego typa, żeby czerpać z tego pieniądze wystarczy konto i cyk. Tak samo z tymi modelkami. Albo masz predyspozycje bo sie tak urodziła albo nie masz i wybierasz karierę instagramową co jest łatwiejsze niż jeżdżenie po konkursach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz