Wpis z mikrobloga

@BedeBorodJakMojTato: Chcial bym, kompletnie nic, i tak co 3-6 tyg od lutego. Czekasz na nastepna rozprawe, masz nadzieje ze to bedzie rozprawa na ktorej ustala sie date odroczenia, a nie "Finalna". Jedna finalna mamy za soba ktore w trakcie ulegla zmianie z powodu pewnych zapewnien z PL ze w ciagu kilku tyg otrzymamy odpowiedz. Oczywiscie wiadomo, nic z tego... dalej czekamy. Gdybym tylko mogl co kolwiek jeszcze zrobic w tym momencie
PS. @BedeBorodJakMojTato: Naprawde dzieki ze pytasz. Czasem fajno do kogos nieznajomego napisac, czasem se wyobrazam ze nawet jak znajomi pytaja to pewnie lepiej odpowiedziec jakos "Zwiezle" bo jak sie rozwine ze szczegolami to nikomu sie tego nie bedzie chcialo sluchac, kazdy ma swoje problemy, Ojciec mi zmarl 2 tyg temu, w zeszlym tygodniu kolega nam sie powiesil, dzis pogrzeb... zaczynam po domu w kasku chodzic... puscilem tez totka... milego weekendu kolego
@d3x czasu nie cofniesz no a nawet jakby to nie wiesz czy te 10 lat tak byś przeżył jak przeżyłeś. A pisałeś że to raczej czas na plus. Co do reszty no niby z ojcem dobrze nie żyłeś ale zawsze to ojciec a kumpla szkoda może nie miał tyle odwagi co ty żeby powiedzieć innym o swoich problemach. A z ministerstwa czy tam od prezydenta jakaś odpowiedź dostałeś?
@BedeBorodJakMojTato: To byl 1 "deadline" nawet 2 policjantow ktorzy przyszli po mnie do domu (bo "zatrzymali mnie" to zbyt mocne slowo). Na szczescie udalo sie dzieki oswiadczeniu notarialnym adwokata z pl na temat postepow sprawy to o miesiac odwlec. Mega sie ciesze ze nie jestem w polsce, kazdy grosz odkladam w razie aresztowania, wszystko mam zautomatyzowane z oplatami za mieszkanie, prad gaz telefon, i moja dziewczyna wraca z PL wiec zajmie
@d3x no ok, ale to będziesz to wykorzystywał jako precedens? Bo rozumie że ci goście zostali w Irlandii. Ale czy na wolności, czy sprawa się już zakończyła i czy co to pomoże. Ale ok korzystaj pełnią na razie zycia, nie będę ci zabierał weekendu. Kiedyś się jeszcze odezwie, jak będziesz miał ochotę to pisz. Pozdro cumplu
@d3x mam pytanko, czasem sobie walne jakiś tym i tutaj w celu trochę pocieszenia trochę heheszkowania coś tam napisałem, jednak zanim to puszczę na głównym chciałem spytać czy mogę hehe bo jesteś głównym bohaterem :)

Dzisiaj wierszyk jest dla niego,
Kumpla mego świeżutkiego.
Mowa tutaj jest o @d3x ie
Niezłym gościu tu mi wierzcie
Jest to typ nie byle jaki,
Kiedyś już uniknął pąki.
Ale zacznę tu od przodu,
Błędy robił już