Wpis z mikrobloga

Oho, czyli chyba faktycznie przegląd się skończył, nie ma grzebania w Tamizie. Jest za to "slow life w vanie", czyli dziadowanie gdzieś na farmie, bez lodówki i czekanie, aż skosza kukurydzę.
Jak wielu spod #odyn lubiłem oglądać poczynania Adama, ale brak transparentności i szczerości w stosunku do widzów kłuje w serduszko.
  • 11
  • Odpowiedz
@Tadumtsss: slow life XD ten gosc mnie zaczyna smieszyc coraz bardziej. Czym sie to jego slowlife rozni od tego co robil do tej pory? Jest dokladnie tak samo, poza tym ze nie jezdzi(szkoda kasy, albo nie ma/nie wie gdzie) i nie nagrywa filmikow(bo mu sie nie chce, albo wersja dla psychofanow - "meczy go to psychicznie). W dalszym ciagu dni uplywaja mu na ogladaniu yt, graniu w gierki i nalogowej masturbacji.
  • Odpowiedz
@Karakan2540: tym się różni że T4 wrośnie w glebe i będzie Karol ratuj xD

Miała być wielka wyprawa wzdłuż wybrzeża a chłop na farmie siedzi, zamiast wykorzystać okazje pojeździć po wyspach zobaczyć coś innego niż muł na Tamizie, zjeść coś poza "tridilmilem" to oczywiście jak każdy jego plan zweryfikowała rzeczywistość. Chłop ma czasam pomysły z czapy ale niestety może sobie mówić co chce ale brakuje mu odwagi wyjść ze strefy komfortu.
  • Odpowiedz
Miała być wielka wyprawa wzdłuż wybrzeża a chłop na farmie siedzi, zamiast wykorzystać okazje pojeździć po wyspach zobaczyć coś innego niż muł na Tamizie, zjeść coś poza "tridilmilem" to oczywiście jak każdy jego plan zweryfikowała rzeczywistość. Chłop ma czasam pomysły z czapy ale niestety może sobie mówić co chce ale brakuje mu odwagi wyjść ze strefy komfortu.


@DejLestlima: a o tym pomysle pojezdzenia wzdluz wybrzeza to cos ostatnio wspomnial? Bo nie
  • Odpowiedz
@Tadumtsss właśnie skończyłem oglądać i mimo tego że niby jest wszystko ok to dalej trochę brzmi jakby z łaską to wszystko nagrywał. Do tego ten slow life xD. Robi to samo jak wtedy gdy nagrywał każdy dzień. Masakra
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: ta na pewno coś daje xD

mówił że płaci za teraz tylko za internet, bo chce być "wolny" cała ta wolność sprowadziła się do koczowania na farmie no zajebista sprawa.

Czym to się różni od mieszkania w Katowicach? Będzie siedział cały dzień na chacie, wyjedzie na Hubertusa pogrzebie w mule wróci na chatę i ma slow life xD

Ale powiedz mu to to zaraz będziesz hejterem przez którego ma depresję,
  • Odpowiedz
Ale powiedz mu to to zaraz będziesz hejterem przez którego ma depresję, jego można tylko po głowie głaskać i mówię jakie to ma super pomysły, krytyki ten chłop nie przyjmuje


@DejLestlima: ogolnie to tak. Jak dla mnie, jego mityczna "wolnosc" to brak przymusu robienia cokolwiek, by ktos hajs dawal, a on pokopie albo i nie. Wazne by nie trzeba nic bylo robic, byly szaszlyki i pucha, i webasco pyrkalo.
  • Odpowiedz