Wpis z mikrobloga

@stanley___: Powodzonka w leczeniu. Jeżeli po miesiącu lub dwóch nie odczujesz zbytnio poprawy na Sertalinie, to wal w co innego. Lekarze z reguły zawsze zaczynają od SSRI, jednak jeżeli chodzi o objawy nerwicowe, to często bywa, że to za mało. Jeżeli odczujesz poprawę na Sertalinie, ale nie będzie ona wystarczająca, to można dodać przeciwlękowy Spamilan lub zmienić leczenie np. na Wenlafaksynę, która ma dużo bardziej rozbudowany profil działania.
  • Odpowiedz
@stanley___: Dasz znac po jakimś czasie jak wyglada Twoje postrzeganie swiata? Tez muszę w koncu się zmotywować i wybrac do jakiegoś lekarza, nie mam nerwicy ale nie umiem sobie poradzić z niektórymi rzeczami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fenrirr Też mi mówiła bym brał stopniowo tylko zapomniałem się spytać co z weekendami - w piątki i soboty mam nocki i nie wiem czy brać je rano przed snem razem z Zoloft czy odpuścić w ogóle
  • Odpowiedz
  • 0
@lokalizator Widzę, że jesteś obeznany w temacie. Mam pewną wątpliwość której farmaceutka nie potrafiła rozwiać.
Rano mam brać Zoloft a 1,5h przed snem Trittico.
W piątki i soboty pracuję od 20 a w domu jestem o 5. Brać przed snem go Trittico razem z Zoloft czy odpuscic?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kremowka_z_Wadowic Przepisała mi go głównie na sen choć jakieś zmiany w chemii też ma u mnie dokonać. Serotonina to główne danie choć jak mówiła najbardziej bezpiecznego tj. z najmniejszą ilością skutków ubocznych.
  • Odpowiedz
  • 0
@lokalizator Muszę trzymać się dokładnie godzin przy Zoloft? Chodzenie spać w weekendy a pobudki w tygodniu to 2,3 godziny różnicy.
W weekendy mogę łykać jednoczenie ten lek i Trittico?
  • Odpowiedz
  • 0
@lokalizator Precyzując kwestię snu. Zasnąć zasnę bez większego problemu jednak dosłownie codziennie budzę się po 4,5 godzinach snu - jak zaprogramowany.
Póki co nadal mnie muli po zażyciu rano Zoloft ale jak już ktoś powiedział za jakiś czas to ma minąć i będzie działać pobudzająco.
W ten weekend odpuszczę trittico i tak jak mówisz - zobaczymy czy pospię bez niego.
  • Odpowiedz