Wpis z mikrobloga

@stanley___: zdrówka. też się kilka lat zbierałem - teraz to już z górki. Czy psychoterapia będzie u ciebie? bo samymi lekami to słabo, zabijesz objawy, ale "programy" zostają :/ jesienią będę kończył 2 lata terapii psychodynamicznej, oprócz tego jeszcze sertraline biorę i poprawa jest widoczna.
  • Odpowiedz
  • 4
@PaulStone Ciągłe (od rana do nocy) lęki i zamartwianie się, światłowstręt, mdłości, zawroty głowy, wzmożone napięcie mięśniowe, codzienne wybudzanie się w nocy o tej samej porze, drżenie mięśni, tiki nerwowe
  • Odpowiedz
@PaulStone: u mnie zaburzenia depresyjno-lękowe. przez wiele lat objawy psychosomatyczne - ataki paniki, kołatanie serca, lęk przed wymyślonymi chorobami. Nawet się przyzwyczaiłem i myślałem sobie że poprostu taką mam osobowość. Poszedłem dopiero jak miałem problem z łóżka wyjść - silny nieustępujacy lęk przez kilka tygodni, bez określonego powodu + napady poczucia odrealinenia ("derealizacja" - często pojawia się przy zaburzeniach lękowych).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: no nie wiem ja byłem bardzo zaskoczony mocą takiej mieszanki że jak by mi dupę orali to nawet bym powiem nie podniósł ciągle nie śpiąc :)
  • Odpowiedz