Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@KromkaMistrz ajfony mają za mało przycisków, nie rozumiem jak można żyć z jednym i to jest chyba najważniejszy argument na nie w moim przypadku
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aerwin bo przycisków używam najczęściej a poza tym Mi8 SE pasuje mi i mojej kieszeni, gorzej jak padnie i będzie trzeba szukać następnego.
  • Odpowiedz
@wshk: sugeruje w serwisie (o ile w ogole sie podejmie wymiany) pytac o zrodlo baterii i czy dadza ci pisemna gwarancje, ze jest oryginalna albo ze bedzie miala pojemnosc zblizona do oryginalnej.

To co kupisz na allegro to podrobki ktore czesto nawet polowy pojemnosci oryginalu nie maja. Zaplacisz za baterie + za wymiane, a bedziesz mial gorzej niz do tej pory, bo serwis kupi na allegro najtanszy syf.
  • Odpowiedz
@wshk: z duza doza prawdopodobienstwa nigdzie ¯\_(ツ)_/¯

Xiaomi nie sprzedaje swoich czesci zamiennych. Mozesz probowac wymiany za oplata w CSS.
Moze acid z micenter.pl cos ma, aczkolwiek watpie zeby chcial sprzedac, predzej odplatan wymiana u niego (ale warto spytac).
A tak zostaje ci polowanie na jakis uszkodzony egzemplarz i wyciaganie aku, ewentualnie moze ktos zamowil z Chin i okazalo sie ze nie ten model, lub rozpieprzyl telefon i chce sprzedac.
  • Odpowiedz