Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz bo za pierwszym razem coś poszło nie tak.
Mam do sprzedania komputer, w całości lub na części, kupiony w morele w lipcu 2020 czyli posiada jeszcze rok gwarancji;
Płyta: ASRock Z490M-ITX/AC
Procesor: Intel I5-10600
Pamięć: HyperX Predator, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (HX432C16PB3K2/16)
Dysk 1: SSD Samsung 970 Pro 512 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (MZ-V7P512BW)
Dysk 2: SSD Samsung 970 Evo 1 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (MZ-V7E1T0BW), kupiony w sierpniu 2020, także w morele
Chłodzenie procesora: Noctua Nh-9x65

Do tego mam dwa wentylatory: Wentylator Noctua NF-A14 PWM i NF-A12x25 PWM, także na gwarancji.

Komputer miał służyć do wszystkiego poza graniem, czyli www, filmy, edycja dokumentów, jednak filmy oglądam na telewizorze, a internet przeglądam na telefonie dlatego komputer stoi praktycznie cały czas nieużywany. Do tego zestawu mam obudowę Lian-Li Pc-Q25 w kolorze srebrnym i zasilacz SilverStone SX500-Lg, jednak je kupiłem już jakiś czas temu bo zaczęły znikać ze sklepów a zależało mi na tej obudowie bo początkowo komputer miał służyć do udostępniania filmów w sieci, a posiada aż 5 miejsc na dyski 3,5. Obie rzeczy kupione w caseking.de. W komentarzach kilka zdjęć. Mogę wystawić na allegro lub Olx, możliwy odbiór osobisty.Ile mogę za to wsiąść, lepiej sprzedać całość czy na części?

#sprzedam #komputery #pcmasterrace
czlowiekmysz - Jeszcze raz bo za pierwszym razem coś poszło nie tak.
Mam do sprzedani...

źródło: comment_1629436106A2KR4b7IyQUCfbKfc4PD1K.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@kruzd: Ten Samsung Evo w ogóle nie był używany ma, przepracowane tylko 25h i nic na nim nie zapisywałem, drugi systemowy też nie ma za dużego przebiegu. Oba dyski mają jeszcze rok gwarancji. 1000 za oba? Ja za oba dałem ponad 1400 zł.
  • Odpowiedz
@czlowiekmysz: Pytasz ile to może być warte. Bo nie chce ci się samemu szukać. Wiec na łatwiznę idziesz. A jak ci podałem kwotę to ci nie pasuje. Ludzie sprzedaje kompa. Ale zrubta wszystko za mnie. Razem z wyceną. Tylko żeby drogo było. A ja tylko hajs przytulę. Jebnięty jesteś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bahupl Po pierwsze po co te wulgaryzmy, po drugie jak ktoś się pyta o cenę to ja podaję opierając się na allegro i ceneo więc nie wiem o co się czepiasz. To że chce dostać jak najwięcej to chyba naturalne, jeśli chcesz rozdać swój majątek za procent tego co za niego dałeś to proszę bardzo, wolna wola.
  • Odpowiedz