Wpis z mikrobloga

@Felixu: co do #!$%@? ( _)
Co to za ogłoszenie?
Chyba każdy normalny człowiek po zobaczeniu czegoś takiego wie, żeby natychmiast takie ogłoszenie pominąć bo bardziej #!$%@?ętą to ciężko spotkac w tej branży.
  • Odpowiedz
@Felixu: uwielbiam jak wykop znajduje jakieś najbardziej #!$%@? ogłoszenie na całej roksie, po czym wjeżdża z narracją że it's over i tak dalej, tak jakby już nie istniał ten milion innych normalnych ofert xd
  • Odpowiedz
@pap123: It’s over. Na 100 „dziwnych ofert” jest może 1 normalna. A komentarze na naszym ulubionym forum wyglądają mnie więcej tak:

[ogłoszenie 19 latki o figurze niemal modelki tylko z większymi cyckami, francuz bez gumy]

Otworzyła nieco puszysta pani po pięćdziesiątce. Myślałem, że może starguję chociaż 50zł z 500zł/h w ogłoszeniu, bo w końcu nie była dziewczyną z ogłoszenia. Powiedziała, że mogę jej zrobić loda i wyciągnęła swojego penisa, pomyślałem „co
  • Odpowiedz
@r4do5: nie no, ja wiem doskonale że ten rynek jest w Polszy na poziomie co najwyżej przeciętnym i że przez nasz narodowy spierdoksizm nigdy nie będzie tu jak w krajach cywilizowanych, no ale historie o 1% ofert które są normalne, to możesz jednak włożyć między bajki, bo sam też co nieco widziałem (na własne oczy, a nie w postach zarzutkowców z wykop pe el xd)
  • Odpowiedz