Wpis z mikrobloga

Mireczki, duża jest różnica między mt 07 a xj6? Cały kurs na kategorię A oblatałem na mt07, a tydzień przed egzaminem dowiaduję się że ostatnie sprawne mt 07 w WORDzie gdzie jestem zapisany, zostało właśnie #!$%@? przez jakąś typiarę. Ma ktoś porównanie? Co mogę ogarnąć do czasu egzaminu poza obsługą?

#motocykle
Dr_Killjoy - Mireczki, duża jest różnica między mt 07 a xj6? Cały kurs na kategorię A...

źródło: comment_1629394373WNarv7jPzqinDdzDn3oZhX.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@FFireBlade954

XJta jest bardziej posluszna, do bolu poprawna i taka nijaka, a MTek to taki maly diabelek.


Serio? MT zawsze jawiło mi się jako moto które świetnie słucha się kierowcy. Niemniej moje porównanie płynie z tego, że przedtem jeździłem na gladiusie (miałem przerwę 3 lata w kursie, z racji kontuzji) a gladius do nauki jazdy nadaje się jak krowa do hippiki
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: W ten wtorek zdawałem w Rzeszowie i okazało się że będę zdawał na XJ(okazało się minutę przed egzaminem). Jazdy oczywiście na MT i XJ wcześniej na oczy nie widziałem

Egzamin zdany, było trochę ciężej na slalomie szybkim, na ósemce inaczej bo wolniej jedzie na jedynce ale ogólnie łatwo.

Zdasz pewnie i bez jazd ale wykup sobie dla pewności.
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: Jesli mamy porownac silniki 2 cylindrowe (MT) do 4 cylindrowych (XJ) to te pierwsze maja mocniejszy dol. Dlatego od razu po dodaniu gazu cos sie dzieje. Czterocylindrowce zaczynaja sie budzic do zycia gdzies w polowie zakresu obrotow, oddawanie mocy jest plynniejsze jak i kultura pracy. Natomiast Gladius ma silnik V2, ktory jest jeszcze bardziej nieokrzesany(np. mocne hamowanie silnikiem po zamknieciu przepustnicy) od R2 w MT.
  • Odpowiedz