Wpis z mikrobloga

Ciekawiło mnie zawsze ile jeszcze mi brakuje do zawodowego żużlowca. No i mniej-więcej już wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirekzuzlowiec vs były zawodnik, Jacek Folkert
Treningowo spod taśmy, na dystansie jednego okrążenia :)

W końcu udało się znaleźć czas na #hobby
#zuzel
cinek687 - Ciekawiło mnie zawsze ile jeszcze mi brakuje do zawodowego żużlowca. No i ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • 11
@wezsepigulke: Mam taki zwyczaj, że przechodząc koło karetki mówię ratownikom „Dzień dobry, mam nadzieję, że się nie poznamy” ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze spotyka się to z pozytywnym przyjęciem :)
  • Odpowiedz
@cinek687: duże zainteresowanie takimi treningami? Planuję niedługo dronem polatać nad stadionem, a niekoneicznie chcę latać w trakcie meczu ligowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@w00nski: Zależy od terminu. Podczas okresu urlopowego ciężko zebrać obsadę by trening się kalkulował. Zwykle największe zainteresowanie jest na wiosnę, gdy każdy jest głodny jazdy po zimie :)
  • Odpowiedz
@cinek687 gratuluje mirku. Nie wiele brakuje, tylko jakbyś lekko tracil kontrole przy prostowaniu po luku. Jak bedziesz kiedys w zg jeździł to wolaj przyjdę dopingowac
  • Odpowiedz
@kujol: jeszcze nie słyszałem o treningach amatorów w Rybniku, być może prezes Mrozek nie spogląda na nas przychylnym okiem. Ale jeśli się okazja nadarzy to zawsze chętnie zwiedzam nowe tory :)
  • Odpowiedz