Wpis z mikrobloga

@Razzish: Widać, że pierwszy dzień w pracy. Gdybys był doświadczonym ratownikiem medycznym to byś ubierał się w kamizelkę taktyczna i na rzędach miałbyś poprzyczepianych więcej naszywek niż amerykański żołnierz w Afganistanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@husky83: ostatnio na dyzurze mialem dziewcze lat 20 z udarem niedokrwiennym i calkowitym zamknieciem ACM w M1 a objawów nie miała typowych dla udaru dlatego, że młoda i krążenie oboczne całkiem sprawne - jeszcze smieszkowalismy z neurologiem, ze tam na bank nic nie ma ale dla pewnosci zrobimy MRI, wiec nic na tym swiecie mnie juz nie zdziwi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Razzish: No o nich mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie praca masakra, ale jak widzę bujającego się ratownika na sorze lub w szpitalu w takim wdzianku bojowym to zawsze mnie skręca ze śmiechu.
  • Odpowiedz
@van_der_bike doświadczony ratownik nie wyśmiewa drugiego za to, że używa takiego sprzętu jak mu wygodnie. Ja osobiście nie wyobrażam sobie pracy bez kamizelki, to co jest mi najbardziej potrzebne zawsze mam przy sobie, w ciasnych pomieszczeniach czy w razie konieczności ogarnięcia kilku pacjentów zdecydowanie ułatwia to pracę.
  • Odpowiedz
@Agemaker: Gwoli wyjaśnienia. Nie jestem ratownikiem. I nie neguje ogólnie chodzenia w wygodnych lub praktycznych rzeczach. Ale czasami to serio śmiesznie wyglada jak na rzepach maja nawalone odznaczeń od grupy krwi po naszywkę oddziału ASG
  • Odpowiedz