Wpis z mikrobloga

Dobra biorę ten projekt naganiania na poważnie!
Oficjalnie rozpocząłem budowę aplikacji która w moim imieniu będzie wysyłała do wszystkich użytkowników wykopu prywatną wiadomość

Czy zastanawiales sie kiedys aby zainwestowac w wspanialą firmę jaką jest Rolls Royce? może warto, spróbuj!


Nie mogę zostawić tylu istnień ludzkich bez informacji o tej okazji!

Plan działania plikacji:
Aplikacja będzie działała na moim starym laptopie
Stworzę bazę użytkowników kopiując do excela listę pulsujących najbardziej popularne wpisy z gorących, zamierzam w ten sposób zdobyć +-10k indywidualnych nickow
Aplikacja korzystając z mojego zalogowanego konta będzie wysyłała prywatną wiadomość w nowej karcie zamykała kartę z panelem prywatnej wiadomosci i na nowo otwierała panel z prywatnymi wiadomościami tylko z następnym nickiem z listy
Ostatnim etapem będzie modlitwa na tagu #wykopowyrozaniec o to żeby nie dostać bana za spam
Może i głupie ale za to bardzo nie efektywne i nie będę musiał robić tego ręcznie!
Pozdrawiam!
Niektórzy użytkownicy w ciągu testowania aplikacji mogą dostać tą wiadomość parę razy bo nie jestem pewien czy zadziała! Ale to poświecenie na które jestem gotów!
Ku chwale Rolls Royca!

#gielda #java #selenium @cr_7
P.....r - Dobra biorę ten projekt naganiania na poważnie!
Oficjalnie rozpocząłem bud...

źródło: comment_1629309994ChbThFma3WMPh3H80jOlug.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@natanyaach:
słuszna uwaga, wiadomość musi być bardziej neutralna!
już mam pierwszy feedback! dzięki!

@Narmol: Wiem, ale jakoś myśl o tym projekcie bawi mnie bardziej niż powinna więc co poradzę, pobawię się z selenium wiec zawsze jakieś doświadczenie w żyćku ;)
  • Odpowiedz
@fegwegw: screen na szybko złe id ogolnie itp muszę ogarnąć lepiej selenium i stworzyć infrastrukturę która bedzie bardziej stabilna bo ten wstep to tak naprawde do #!$%@? bo trzeba to w jakies metody pozamykac itp na pewno tak to nie zostanie
  • Odpowiedz
@cevilo: requestow ? na zasadzie wylaczyc wszystko i tylko wysylac polecenie bezposrednio do servera ? mogl bys to rozwinac bo jestem ciekaw a przyznam ze nie ogarniam selenium az tak, jak bys mogl rzucic jakies haslo czego poszukac w necie zeby sie doszkolic bede wdzieczny
  • Odpowiedz
@PISowski_inwestor: Tak, bez tego całego narzutu GUI, nie jest to po prostu niezawodne, tego typu automatyka może się zablokować, gdy np. wyskoczy jakieś niespodziewane okno dialogowe. Ja kiedyś spamowałem tutaj jednego użytkownika wiadomościami prywatnymi ()wysyłałem mu tego tysiące w minucie i mój bot właśnie działał na takiej zasadzie wysyłania requestów do serwera, najpierw zalogowanie się, a później w pętli wysyłanie wiadomości prywatnej. Trzeba przechwycić sobie ruch na chwilę, np jakiemś Burpem,
  • Odpowiedz