Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę uważacie, że boniek to był powiew świeżości i odrodzenie polskiej piłki?

- Reprezentacje młodzieżowe 1-10 z Niemcami ostatnio idealne podsumowanie;
- zaprzepaszczenie najlepszego polskiego pokolenia piłkarzy, którzy dodatkowo byli wtedy w prime zatrudnieniem Nawałki, później Brzęczka
- ligowa piłka dalej dno, o europejskich pucharach szkoda gadać
- mniemanie o sobie jako o osobie nieomylnej
- zniszczenie atmosfery i zorganizowanego dopingu na domowych meczach reprezentacji
- wszelakie kłamstwa o kibicach i wciskane kibicom
- http://drybler.com/2018/04/09/ostatni-gwizdek-kibice-przeciwko-bonkowi-i-ekstraklasie/

To, że marketingowo PZPN urósł, pojawiły się social media, łączy nas piłka, zarobili kupę siana nic nie zmienia że to ten sam poziom co Lato, Listkiewicz i Dziurowicz.

#mecz #reprezentacja
  • 5
@angelofdeath007: 1. Zlikwidowanie korupcji i afer w PZPN, które były u Laty na porządku dziennym.
1b. Decyzja o zrestrukturyzowaniu związkowych struktur i usunięciu ludzi powiązanych ze wcześniejszymi aferami. Łącznie w ciągu kilku tygodni wyrzuconych zostało ok. 15 osób.
1c. Jednym z takich najgłośniejszych zmian to zatrudnienie Macieja Sawickiego na stanowisko sekretarza generalnego, co okazało się dosłownie strzałem w "10" (przypomnijmy, że wcześniej przez 12 lat funkcję tę pełnił Zdzisław Kręcina, który
@angelofdeath007: A to, że liga jest słaba to już nie jest wina Bońka czy PZPN. Krytykowałeś Tebasa za to, że Barca i Real w ostatnich latach dostają #!$%@? w europejskich pucharach?

Jedyną wadą Bońka będzie dla mnie zawsze zatrudnienie Brzęczka. Oprócz tego, według mnie jego kadencja na duży plus. Więcej nie mógł zrobić, są rzeczy których nie przeskoczysz.