Wpis z mikrobloga

Mirkownia, 2 sprawy:
1. Gdzie aktualnie szukacie "tanich lotow"? Kiwi, Azair? Tanie w cudzyslowiu bo mam wrazenie, ze ceny #!$%@? w kosmos
2. Jakies pomysly na cieple wakacje z mozliwoscia plazowania i wchodzenia do morza w okolicach 10-15 padziernika? Budzet raczej maly-sredni bo jeszcze we wrzesniu bede mial inny wyjazd.
- Sycylia?
- Malta?
- Cypr (tam sa maski wszedzie wymagane wiec kiepsko...)
- Hiszpania?
- Kanary?

Jakie sa wasze doswiadczenia z wakacjami w padzierniku?

#loty #wakacje #podrozujzwykopem #podroze
  • 13
@Nfvr:

Doswiadczenia sa mega. Czesto lepiej niz w sezonie letnim

Na Cyprze nie trzeba maseczek wszedzie io nikt ich wszedzie nie nowi.

Kanary sa fajne nawet zima.

Ja jestem pozapisywany do roznych newsletterow wakacyjnipiraci, fly4free, odlotowi.pl itd.. i klikam co mi wpadnie w oko i na maila pryzjdzie. na azair tez moesz ale ostatnie iles kupilem z newsletterow i bylem zadowoony.

Jak masz blisko to do Rzeszy to z Berlina mega
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nfvr: wolę wrzesień, dla mnie to ostatni dzwonek jeśli chodzi o plaże i itp. Cypr, Malta - są nisko i są to wyspy, więc bez problemu powinna być pogoda. Zawsze można sprawdzić średnie temp z poprzednich lat. Ja w zasadzie tylko azair+airbnb. I tak, ceny lotów trochę #!$%@?ło - od kilku lat 2 razy do roku się staram wyskoczyć i takie moje zdanie
@zwierzeta_sa_spoko: ja tez sporo podrozuje ale ostatnio przez zaistniala sytuacje glownie auto i moto albo za ocean.

Tak patrze to Cypr poczatek pazdziernika na plaze jeszcze spokojnie. Srednie temp w dzien 28-30C + sporo slonca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nfvr: praktycznie miałem zamówione bilety na Korfu, ale jednak termin (od 10 września) i jej wysokie położenie zadecydowało, że odpuściłem - bałem się o temperatury wieczorami, w nocy. Padło na kretę bo kupili mnie trochę wąwozami i górami, po których sobie chce pochodzić. Czy słusznie - powiem jak wrócę
@Nfvr: Auto. Polecalem juz tu wiele razy wypozyczalnie: general car hire cyprus

Placilem za tydzien jakos 150 eur. Po sezonie bedzie taniej.

Mieszkalem w okolicach Pafos. Tez dysponuje miejscowka. Wynajmowalismy od takiego Ukrainca (tak, tak) aparatament przy plazy z basenem. Bez wodotryskow, ale mega lokalizacja , czysto i 2x taniej niz domki nad jeziorem w PL.

Najpierw 350 eur za tydzien za calosc. Doplacilem 100 do wiekszego z klima, bo u