Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#komputery #it

Hej,

Hej, #rozowypasek here ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam stacji all in one, mam takie kryteria od najważniejszych:
1. Możliwość użycia stacji jako monitor do innej stacjonarki.
2. Zintegrowana kamera, głośnik i mikrofon.
a) tutaj moje pytanie - idelanie chciałabym, żeby powyższe "sygnały" również dało się przesłać (i "odbierać") do innej stacjonarki.
Czy to technicznie możliwe?
3. Moduł WiFi (oprócz zwykłego podłączenia LAN).
4. Sprzęt miałby posłużyć do lekkiej pracy biurowej przez najbliższe 2-3 lata (gdyby działał "samodzielnie").

Pytanie dodatkowe: jak z serwisem takich stacji? Tam jest wszystko posklejane

Budżet do 500 zł.

Z góry dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611cf3d2f81bf9000b2c745a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#komputery #it

Hej,

Hej, #roz...

źródło: comment_16292905618rIOLzs3utaCuwSCJBR0MT.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ze względu na napisanie z anonimowych i pytanie czy brak wifi obniży koszty stwierdzam ze to bait wymierzony w zrobienie flejma i marnowanie ludziom czasu na opisywanie czemu to się nie uda xD
  • Odpowiedz
knur:

Hej, #rozowypasek here ( ͡° ͜ʖ ͡°)


"Jeśli mogę sobie pozwolić was doedukować, jedna z zasad Internetu mówi: "nie ma kobiet w Internecie". Znaczenie tej zasady nie jest takie jak się może wydawać.

W realu ludzie lubią Cię za bycie dziewczyną. Chcą Cię przerżnąć, więc zwracają na Ciebie uwagę i udają, że interesuje ich co masz do powiedzenia, oraz że jesteś bystra i inteligentna. W Internecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mietek421:

w sumie tak bo co ma od rzeczy ze rozowypasek here


to jest zabieg o światowej klasie intelektu
1) spermiarze się rzucą
2) wszyscy będą tłumaczyć jak dla laika
W bonusie może się rozegrać gownoburza że baby nie umieją into computers ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LubieżnaLoszka:
@Mietek421
"2a - nie wiem czy mozliwe do zrealizowania, urzadzenie B musialo by przechwytywac obraz i dzwiek urzadzenia A, jest pol srodek, ze urzadzenie B steruje urzadzeniem A, ale przekazywanie tak dzwieku i obrazu to tez watpie (tutaj mysle o sesji rdp)"

To trochę kombinowane xD Na chwilę obecną nie wiem co to sesja rdp, główny użytkownik również nie będzie wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałam
  • Odpowiedz
PijanaŁania: @Mietek421
Kwestia jest taka, że mam starą stacjonarkę (bez głośników, mikrofonu, kamerki)+stary monitor.

Ten stary monitor przyda się innemu członkowi rodziny. No i po prostu rozwinęła się rozkmina nt jak zapewnić matce monitor idealnie wraz z mikrofonem, kamerką i głośnikiem (do tej pory nie miała). Jeżeli dałoby radę jeszcze dodać do tego stację roboczą (na wypadek padnięcia starej stacjonarki), to byłoby prawie idealnie. Nie mówiąc, jeżeli cena byłaby kusząca to
  • Odpowiedz