Wpis z mikrobloga

@ZielonkaUno: a jaki program miał Koźmiński? Oprocz kontynuacji polityki bońka czyli dramatyczne szkolenie mlodych chłopaków, trenerów nie wspominając że nie ma żadnych kursów na dyrektorów sportowych gdzie na zachodzie jest to standardem.
@Gauczo23: odnosząc się do Twojej wcześniejszej wypowiedzi. Koźmiński nie odniósł się do aspektów istotnych, a do czego odniósł się Kulesza? To nie jest miejsce na zdradzanie pewnych spraw, dlatego przyjmę pozycję "wiem, ale nie powiem". Czas pokaże i osądzi sprawiedliwie, choć wynik już jest znany.
@ZielonkaUno: nie ma problemu. Było dwóch kandydatów jeden to kontynuacja polityki Bońka fatalne szkolenie i drugi który chce zmienić zupełnie szkolenie i ten zadłużenie wygrał. Nie rozumiem lamentu
@ZielonkaUno: chłop sobie może pić wódkę z kim chce średnio mnie to będzie obchodzić. Mnie interesują zmiany które zapowiadał w szkoleniu pilkarzy i trenerów żebym nie musiał oglądać Michniewicza ktorego jedyny pomysł na grę to wrzutka, lub mlodego skrzydłowego ktory nie umie nikogo przedryblować tylko zrobić rajd do lini końcowej i wrzucić.