Wpis z mikrobloga

mordę jak niewypał


@ciasny: I tu leży problem wykopków, którzy uwierzyli w te bzdety. Brzydka morda zanika z każdym rozpoczętym sportem, ze zdrowym odżywianiem i odstawieniem używek. Nie mówimy o skrajnościach ale prawie każdą mordę da się zakryć wysportowanym ciałem, uśmiechem, odważnym i pewnym siebie zachowaniem.
  • Odpowiedz
@selectGwiazdkaFromTabelka: u mnie nie jest źle, ale większość ludzi jest zwyczajnie brzydka. Brzydkie ciało można naprawić ćwiczeniami czy ukryć pod ubraniem ale treningiem nie poprawisz wyglądu mordy i nie ma co oszukiwać przegrywów ze jest inaczej.
  • Odpowiedz
@ciasny: Zobacz sobie mój avek. Głupi królik z wystającym zębem a jaki zajebisty. Wygląd gęby nie jest stały. W jakimś stopniu zachowanie, charakter, pewność siebie, mimika twarzy modeluje na wersje przystępną. W większości jesteśmy ładnym narodem. Idę przez miasto, co drugi przystojny, co druga ładniejsza od pierwszej. Najśmieszniejsze, że nie sam ryj odgrywa tutaj rolę przy ocenie a całokształt. Co z tego, że ktoś jest ładny z mordy jak ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@selectGwiazdkaFromTabelka: no niby tak, tylko że takie laski to rzadkość, a problem z kupieniem ubrań to codzienność. Ja jestem przy swoim wzroście szczupły, więc wszystkie "uniwersalne" rozmiary spodni typu xl l itd. nie pasują, są albo za krótkie albo za szerokie. Problem jest też z butami czy nawet głupimi koszulkami, żeby kupić taką, która nie jest krota a przy tym szeroka jak żagiel. Na szczęście ostatnio jest moda na szczupłe
  • Odpowiedz