Wpis z mikrobloga

  • 1
@robie_bota: Masz racje, zmotywowales mnie i ogarnalem zastrzały do tego stolika i nowy blat się klei ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do podstawki pod grubościówkę to gibie się przez krzywą wylewkę, podkładam cos zazwyczaj żeby się nie bujała.
@wujekKiziora: Oczywiście, ze food safe, nie powiem Ci teraz dokładnie jaki to klej, bo etykieta się starła, ale gdy go kupowałem to zwracałem uwagę żeby był
bloodbro - @robie_bota: Masz racje, zmotywowales mnie i ogarnalem zastrzały do tego s...

źródło: comment_1629299370KQqfFw35j0xG10AcnLgIXZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bloodbro pięknie! Jakbym widział swoje początki, warsztat-chaos :P
Nie wiem czy wiesz, ale takie deski wkładane do grubosciowki to igranie z ogniem. Często je rozrywa. Warto przykleić wzdłuż dwie deski do ociecia potem, żeby trochę to trzymały.
Anyway, piekna deska!
  • Odpowiedz
@Recydywa: wiem wiem, dlatego staram się podciągać stół nie więcej niż 1/4 obrotu (1 obrót to 1mm mniej wiecej), a i zdarzyło się już, że puściło i się deska rozsypała ;)
  • Odpowiedz
@Recydywa: cale szczęście bez żadnego uszczerbku, o dziwo nawet nożom się nic nie stało, najlepsza by do tego była szlifierka szerokotaśmowa, no ale wiadomo, że to tyle pieniędzy kosztuje, że jest na razie w strefie marzeń ;)
  • Odpowiedz