Wpis z mikrobloga

Jako iż trochę mi się nudzi oraz dosyć trudno dokopać się do wpisu o tym jak doładowywać konto metodą związaną z handlem na rynku postanowiłem napisać taki oto poradnik i przedstawić sposób który sam jak i pewnie wiele innych osób używa a nowym osobą może się bardzo przydać. Zaczynajmy!

1. Musisz założyć konto z lokalizacją na Argentynę by to zrobić przy rejestracji użyj HOLA VPN jeżeli założysz już konto i będziesz widział ceny w ARS to znaczy że wszystko śmiga i możesz wyłączyć VPN, nie będzie ci on już więcej potrzebny.

2. Doładuj swojego konto po raz pierwszy wystarczy jak kupisz doładowanie 100ars na enebie
(https://www.eneba.com/pl/steam-steam-wallet-gift-card-100-ars-key-argentina)

3. Teraz dodamy do konta w ARS steam guard by przy handlowaniu na rynku nie musieć czekać aż 15 dni
Spokojnie bez obaw możesz do Argentyńskiego konta dodać Polski numer telefonu oraz możesz mieć dwa Steam Guardy do jednego numeru.

4. Kiedy już to zrobisz musisz niestety odczekać 7 dni (Prawo Steam) po tym czasie wchodzisz na sprawdzone stronki handlujące rzeczami do tf2 lub cs go, twój handel może opierać się na kluczach Hydra oraz kluczach Mann.Co (Osobiście polecam klucze tf2, szybciej schodzą)

5. Kupujesz, (Prawie zawsze kiedy kupujesz owy klucz przez neta wychodzi taniej ale dla pewności sprawdź cenę)
Jeżeli już kupiłeś to wystawiasz owy klucz ja zazwyczaj wystawiam po 194ars i schodzą po minucie bez problemu.

PS: Przy małych kwotach jest to trochę nie opłacalne ale jeżeli kupujesz jakąś grę która w ARG kosztuje więcej niż 50zł jest to opłacalniejsze

Mam nadzieję że pomogłem! Pozdrawiam z słonecznego Buenos Aires!
#steampesos
  • 8