Wpis z mikrobloga

Mireczki jestem se w Biedronce po ten dobry słonecznik, bo go gdzie indziej nie ma i z moim skarbem w rękach zmierzam se do kasy, ale oczywiście otwarta tylko jedna i kolejka taka że ludzie blokujo inne kasy. No to jak zawsze czaje się aż miła pani przyjdzie i otworzy kolejną kase. Ten sam tryb obrał pewien dziadek Janusz Cebulacki ze swojo żonom Gragrażynom. Kiedy kasjerka zbliża się do nas, dziadek zajeżdża mi drogę wózkiem i wjeżdża pod kasy tyłem XDDD i zadowolny hehe młody se postoisz czo guwniarzu, ja w duszy se myślę no i masz ty godność i rozum człowieka dumny ty jesteś z siebie. Ale nie poddałem się tak łatwo, patrzę a tam pierwsza kasa, wcześniej oblegana ma tylko ze dwa wózki w dodatku po dwa, trzy produkty w każdym to wbijam tam. W międzyczasie na nowootwartej kasie Pani zapomiała jakiegoś kodu i musiała wyjść ze swojego stanowiska. Janusz z Grażynom jusz się gotujo i Grażyna mówi do niego: "Ty pacz Janusz ten chłopoczek szybciej od nas wyjdzie" ja zaczynam się śmiać do siebie, a Janusz "no i #!$%@? jeszcze się głupio śmieje" . Nawet kasjer na mojej kasie zaczął się śmiać ze mną, a kierowca autobusu tańczył kankana boso z Wojciechem Cejrowskim i Maciejem Musiałem.

#coolstory #cebulaki
  • 16
  • Odpowiedz
@bart606: Prażony solony jest zajebisty, ale to też dużo zależy chyba od partii bo ostatnio kupiłem 2 paczki z rzędu i już nie był taki XXL jak wcześniej i od razu smakowo tez stracił.
  • Odpowiedz
@Tortex: Jeśli jakaś starsza paczka, to czuć, że nie jest jakiś do końca suchy ten słonecznik. Najlepiej też poznać, że najnowsze to nie jest, skoro dużo soli jest oderwane od nasion (dużo przerzucania paczek itd.).
  • Odpowiedz
@bart606: Aż się jutro wybiorę po paczkę choć w sumie jeszcze widziałem na straganach normalny słonecznik, ale tu też jest czasem loteria z zakupem choć niby można spróbować, poza tym śmieci to za dużo i sporo miejsca zajmuje. Do tego przynajmniej u mnie nie ma już takich słoneczników z ogromnymi, szarymi ziarnami jak były kiedyś tylko zwykle takie małe. Już lepszy prażony.
  • Odpowiedz