Wpis z mikrobloga

o kurvix, lurkując internety znalazłem chyba top1 najdroższy gabinet stomatologiczny w kraju xD
https://www.stankowscybialach.pl/cennik/
- wypełnienie 800-1200 zł
- higienizacja 450-900 zł
- usunięcie ósemki zatrzymanej 2500 zł
ktoś przebije? biorę po 100 zł od każdego obserwującego tag i słucham Państwa
I TO NAWET NIE JEST WARSZAWA XDDD
#dentysta
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@affairz Dzięki współpracy z Alior Bank, nasi Pacjenci mogą skorzystać z opcji uzyskania kredytu na leczenie w gabinecie Stankowscy & Białach Stomatologia nawet do 30.000 zł.

Spoko, że jest opcja kredytu, myślałem, że pod narkoza odrazu nerki wycinają
  • Odpowiedz
@Arthaniel: najlepsze: w google maps mają opinię że zaproponowali komuś kanałowe dolnego trzonowca za 7000 zł XDDDDDDDDDDDDDDD

a te 30 tysięcy to akurat będzie na 2 plomby i higienizację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@affairz: nie myślisz się, są jednymi z najlepszych, prowadzą szkolenia z Akademii Dawnsona. Jakkolwiek dla mnie cena jest absurdalna, to rozumiem z czego wynika. Znam parę innych gabinetów z lepszymi cenami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: A widziałeś, jak wyglądają wypełnienia u nich? Jak ząb. Nie do odróżnienia. Bardzo szczelne, prawdopodobnie na resztę życia (przy dobrej higienie i prawidłowym zgryzie). Płacisz za telefon, którego używasz dwa lata, ponad tysiaka. Tu się płaci za wypełnienie, którego używasz na co dzień (chociaż nie myślisz o tym) przez kilkanaście kolejnych lat.
  • Odpowiedz
@bulwapospolita: ale my nie mówimy o bondingu, tylko o wypełnieniach. które najczęściej goszczą okluzyjnie lub dystalnie/mezjalnie w przedtrzonowcach i trzonowcach. więc co za różnica czy np. w trzonowcach mam nie do odróżnienia czy do odróżnienia? to tak jakby powiedzieć, że ten samochód kosztuje 10x tyle bo ma piękny silnik. tylko kogo to obchodzi jak silnik jest pod maską i nikt postronny go nigdy nie zobaczy?
inna sprawa, że kupił Cię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: Ja również nie mówię o bondingu, tylko o wypełnieniu. Tak się składa, że miałam okazję za żywo obserwować, jak w tej klinice robi się wypełnienie - z jaką dokładnością i jakimi narzędziami i materiałami po kolei. Wiem, ile kosztują te wszystkie rzeczy. Tylko podbarwianie bruzd dla mnie też jest niezrozumiałe.
Co do wytrzymałości i szczelności, jest niestety różnica pomiędzy wypełnieniami robionymi w różnych gabinetach, która dla nas jest niedostrzegalna.
  • Odpowiedz
  • 0
@bulwapospolita: Dobra, wezmy pierwsza z brzegu lekarke od zachowawczej: Oleksiak, w dental prestige za wypelnienie u niej placisz 160-450zl, czemu? #!$%@? tam robi? Nie przyklada sie? Czy moze mniej „dopieszcza” wypelnienia klasy II (xD)? Bo za 450 tez jest wyszczegolnione jako wysokoestetyczne czyli to samo, czemu u tamtych ta sama dentystka tej samej klasy materialami liczy 300% ceny?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: To akurat też jest dla mnie ciekawe, bo nawet przy użyciu dodatkowych leków zmniejszających obrzęk, cena nie wzrasta aż tak bardzo, więc tego nie wiem.

Natomiast cena wypełnienia jest dla mnie jasna. W sensie - biorąc pod uwagę wszystkie koszta, jakie ponosi gabinet, rozumiem, skąd się bierze. Sama cena używanego przez nich materiału - Enamel - podbija cenę i to nie tylko u nich. Do tego dochodzi oczyszczanie każdego
  • Odpowiedz
@bulwapospolita: wszystko co wymieniasz (mikroskop, koferdam, przepiaskowanie, ultradźwięki) masz w Warszawie tam gdzie osobiście się leczę za 300-450 za zęba, wysokoestetyczne 550 zł. mogę podać placówkę i nazwisko lekarza żeby nie było że zmyślam ;)
filtek kosztuje ile, ze 150 zł za 5g obecnie? Enamel Bio kosztuje 2x tyle. to ile to wyjdzie w kosztach materiałowych na zęba? 50, może 100 zł jak już liczymy jakąś większą odbudowę. ale bardzo szanuję jak starasz się bronić, że to rozsądna oferta XD

jeszcze możemy porozmawiać o kanałowym trzonowca za 7000 zł bo to też prawdopodobnie bardzo uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

aha i jedna ważna rzecz: ja nie twierdzę, że wypełnienie za 150 zł w gównoprzychodni osiedlowej jest tak samo dobre jak u tych zdzierców. twierdzę, że można znaleźć ofertę na ich poziomie (czyli wymienione wyżej powiedzmy niestandardowe jak obecnie na Polskę elementy leczenia) w cenie 2x lub 3x niższej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@affairz: Jestem pewna, że można znaleźć taką ofertę, tylko musiałabym zobaczyć to na własne oczy, żeby zaufać. Tylko dlatego tak bronię tej kliniki - bo widziałam leczenie na własne oczy i wiem, że można im zaufać. Jeśli ktoś robi tańsze leczenie o takim samym standardzie - super, tylko muszę to najpierw zobaczyć.

A co do kanałowego - nie wiem, skąd aż taka kwota, bo akurat na endo pojechałabym do innego
  • Odpowiedz