Wpis z mikrobloga

Niestety wykopki musimy sobie zdac sprawe, ze nikt juz nas pod uwage nie wezmie. Liczyli sie z naszym zdaniem na poczatku powstania federacji, kiedy wybili sie tez na Magicalu i patologii a potem go wyruchali. To samo zrobili z nami. Na poczatku ankiety tu dawali jakie chcemy walki, zbierali nawet pytanka od wykopkow na konferencje (raz nawet moje bylo zadane do roksysyna XD). Teraz Rozporek dowodzi z Pasternakiem i maja nas w dupie, bo nawet jak zorganizuja walke sportowcow to i tak ppv sie elegancko sprzeda - wystarczy oblukac grupy fame mma na fejsie czy nawet na insta, to dzieciaki podniecone bo norman z borysem main event a jak ktos wspomni o najwiekszym zadymiarzu Kasjuszu i Ferrarim to pisza, ze po #!$%@? tych debili brac XD

Bombel jestem pewny, ze czyta tag i poznym wieczorem #!$%@? popija whisky i wspomina pierwsze gale, bo sam by chcial rewanz Magical - Rafonix, Ozdobka - Polak czy Rafatus - Nitro, a musi udawac na konfach, ze te sportowe zestawienia budza w nim jakiekolwiek emocje. Trzeba znalezc nowa rozrywke, a fame mma ogladac na restreamach - oni i tak nie odczuja tego, ale my chociaz pokazmy, ze nie zgadzamy sie z tym co #!$%@? rozporek z pasternakiem i jak niszcza gale freakowa przeksztalcajac ja powoli w sportowa.

#famemma
źródło: comment_1629132031kZbkwY3YRWTKK0rgalWiMI.jpg
  • 6
@bartexx96: co do ogladania restreamow wspomnianym w ostatnim akapicie to glabom nie przetlumaczysz ze tu nie chodzi bynajmniej o brak funduszy tylko brak wsparcia wobec dzialan fejm eme ema ale debile ciosane nadal beda #!$%@? "leeeee ogladasz restrimy bo ty bidok jestes a mnie #!$%@? stac patrz jaki jestem bogaty bo dalem dwie dychy rozporkowi xD"
@Varelse: Sam ich wspieralem zakupem PPV tak jak chociazby GROMDE, ale ja od takiej gali oczekuje dymow a nie lizania sie po dupach. Jedenastka poza 1-2 walkami mnie w ogole nie interesuje i na pewno legalny restream bedzie ogladany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartexx96: Może 11 się sprzeda bo jest Popo,Ferrari,Wardega ale na pewno to nie będzie rekordowa sprzedaż.Mi się wydaję że te pozytywne komentarze to garstka osób bo wszystkie krytyczne opinie są usuwane.Jeżeli 3 następne gale będą miały takie słabe rozpiski i sportowe walki to jakaś cześć osób przerzuci się na High League itp.Miejmy nadzieje że to jednorazowy strzał i okaże się niecelny( ͡° ͜ʖ ͡°)