Wpis z mikrobloga

@rzyndli narwzie w miarę. Szczepienie po 18 wczoraj, spać poszedłem normalnie, spałem normalnie. Po pobudce temp 37.7, ból głowy, lekki ból mięśni.

Myślałem, że będzie gorzej, polecam
Jestem godzine po szczepionce Johnsonem, poki co to boli mnie reka i tez sie czuje jakby za mgla, nogi z waty, ale u mnie to raczej od stresu.
@dav44 powodzenia, u mnie wciąż nie tak źle.

Po ostatnim moim wpisie było trochę gorzej, głowa bardzo bolała ale udało się usnąć, jak wstałem to cały spocony. Teraz wziąłem przeciwbólowy i jest lepiej. Za kilka godzin znów dam znać :p

@dav44 daj znać jak u ciebie po kilku godzinach, u mnie czip się odpalił powyżej 8h
@axon24: dzieki, Ty tez sie trzymaj!

Jestem 3h po szczepionce. Pierwsze 2h czulam jakbym wymiekala, od godziny czuje sie juz normalnie, nawet reka prawie nie boli. Zjadlam obiad, pije duzo wody, przed szczepionka zazylam witamine C.
@axon24: mały update: 11h po szczepieniu, lekka gorączka 37,5 C, trochę mi zimno, trochę bolą mięśnie i głowa. Zaraz biorę paracetamol i idę w kimę

@axon24: a jak Twoje samopoczucie?
@axon24: i jak teraz u Ciebie? U mnie noc nie była zbyt fajna, zimno, lekka gorączka, bóle głowy i mięśni, ale od 11 rano jak ręką odjął. Ramię tylko lekko pobolewa, ale ogólne samopoczucie jak przed szczepionką.
@dav44 u mnie niestety wciąż gorączka ok. 38 stopni. Dowiedziałem się, że dwójka znajomych z którymi widziałem się dzień przed szczepieniem ma pozytywny wynik na covid, także być może strzelilem sobie szczepienie będąc zarażonym... :) jak do jutra nie zejdzie temperatura to jadę na test.