Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 156
Najlepsze, że Chińczycy spotkali się z Talibami dwa tygodnie temu. I ustalili jaki tam pakt o współpracy.

Chińczycy co prześladują Ujgurów (muzułmanów).

Talibowie dla których religia jest najważniejsza.

Ciekawe jak się gadało tej bandzie hipokrytów XD

#afganistan #chiny #bliskiwschod #usa #polityka
  • 49
  • Odpowiedz
Ty się dzielisz wypłatą z Biaukiem? Dlaczego on Ci nie usunie konta?


@Tymajster: Ani ja ani nikt inny nie usunie mi konta bo to co tu piszę to jest PRAWDA.
Gdyby było inaczej to dawno dostałbym bana za fake news albo manipulacje.
Zapamiętajcie. Jestem tu i nigdzie się stąd nie ruszam bo zapodaje dobry oryginalny kontent poparty faktami. Korzystając z okazji zapraszam na moje kanały na YouTube i social media,
LuckyStrike - > Ty się dzielisz wypłatą z Biaukiem? Dlaczego on Ci nie usunie konta?
...

źródło: comment_1629099350BRsRCPhFRPeuazcZ3CuWxX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pompejusz: Mnie to ani trochę nie dziwi. Podejrzewam, że jak w każdej religii i ideologii, przywódcy ISIS albo Talibów prywatnie mają w dupie te wszystkie surowe zasady, których wymagają od szeregowych członków. Liczą się tylko pieniądze i władza.
  • Odpowiedz
Talibowie dla których religia jest najważniejsza.


@Pompejusz: ale Ujgurowie to ta sama religia? Bo Islam też ma od pyty odmian, uciekinierzy z Afganistanu mają być tymczasowo rozlokowani w islamskiej Albanii,
  • Odpowiedz
@Katsukyun: i co to ma być? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dowód? Weź mnie nie osłabiaj. Przyjedź do Chin do Sinciangu to cię oprowadzę.
Albo…Wiesz co…pozostań w swoim świecie fantazji rodem z anime i zajmij się może komentowaniem afer z udziałem polskich youtuberow dla dzieci bo widzę po twojej aktywności na wykopie ze dobrze ci to idzie.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Tak, ty nie masz żadnych. Byłem w Chinach i widziałem swoje. Znam kilka języków więc nie miałem problemu z dogadaniem się z ludźmi z tymtych stron.

Większość mojego contentu jest o książkach więc znowu: manipulacja. Wy to już macie we krwi.
  • Odpowiedz
@Katsukyun: akurat zajrzałem w twoje komentarze na mirko
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przytul się do poduszki z nadrukiem postaci z anime i włącz najnowszy odcinek ekipy fritza.

A tymczasem zapraszam na #czarnolisto i pamiętaj: w świecie baśni nikt cię nie skrzywdzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: To nieźle się musiałeś dokopać, bo jest ich zaledwie kilka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety muszę się tulić do moich sponsorów. Ekipy nie oglądam, ale lubię apyrację Wersow.

Nikogo twoja czarna lista nie obchodzi, grubciu.
  • Odpowiedz
Nikt w Chinach nie prześladuje Ujgurów tylko dlatego że są


@LuckyStrike: Ja nie chce się kłócić - chce się po prostu dowiedzieć, z Twoich postów póki co nie jestem w stanie odczytać jednoznacznej odpowiedzi.
  • Odpowiedz