Wpis z mikrobloga

@KartaSieciowa: około 40 cali, od 39 do 42, bo reszta pewnie już nie w moim budżecie. Budżet w wysokości od 1000 do 1800 zł, choć jakby był jakiś super telewizor to do 2k. Ważne, żeby miał mały input lag bo będzie to telewizor głównie do konsoli, oraz filmów z laptopa. No i musi mieć bardzo dobrą jakość obrazu i dźwięku. Nie chce żadnych bajerów typu 3d czy smart tv za które
@vokus: f5000 też jest w porządku, wystarczy ci. 3d w samsungu jest aktywne, mas 2 pary okularów komplecie, czy będziesz używał to sobie odpowiedz - są gry na konsole 3d, może to Cię zainteresuje. Obydwa to LEDy. Różnica w cenie jest niewielka, a w f6100 masz lepsze odświeżanie.
@KartaSieciowa: ok, jeszcze przejrzę inne telewizory, jak coś trafię ciekawego to będę pisał :) Sklep masz gdzieś w Warszawie? Bo może bym podjechał zobaczyć tego samsunga i jak to 3d działa, bo dziś byłem w MM i nic takiego mi się w oczy nie rzuciło.
@vokus: W Gdańsku. Podjedź do jakiegoś rtveuroagd, powinna być prezentacja na wyspie samsunga. na Sony bym na twoim miejscu nie patrzył, bo sa niestety sporo droższe, jakbyś miał 2500 sztuk złota, to mógłbym Ci polecić fajny, ale tak to Ci zostaje samsung lub lg. Toshiby się wystrzegaj :P
@KartaSieciowa: ok sprawdzę to. Ciekawi mnie jaka tam jest natywna częstotliwość odświeżania bo na forum hdtv piszą, że ten LG niby ma 200Hz a tak naprawdę to skalowane 50 :| I nie wiem czy z tym samsungiem nie jest tak samo. Jeszcze się zastanawiam czy Panasonic nie ma czegoś ciekawego w ofercie w takiej cenie
@vokus: Ten model tez mi chodził po głowie, ale szału nie robi. Najniższa seria Sony, z tego co kojarzę, ma problemy z obsługiwaniem kodeków, jakość obrazu będzie na poziomie samsunga pewnie, a ma gorsze odświeżanie, odradzam. Poza tym jest mocno gruby :P