Wpis z mikrobloga

@Ojciec_Slabeusz: Nigdzie nie napisałem że zbankrutują.
@TheLizardKing: a na czym mam opierać swoje przypuszczenia, przecież nie mam innych narzędzi pod ręką, jak ich profil na FB. Przecież nie pojadę do Warszawy i nie będę stać pod lokalem, sprawdzając czy są popularni.

Swoją drogą to bistro wiejska na pokazała dwie rzeczy. Że bardzo się boją Pisu, skoro wolą ich ukryć pod trzema gwiazdkami. Dobrze wiedzą, kto może być mściwy i
@TheLizardKing: Jeżeli lokal ma 1000 lajków na FB to dla mnie opcje są dwie. Albo lokal jest mało znany, albo dopiero co założony. Jaką widzisz trzecią opcję? I niby dlaczego ze swoim przypuszczeniem miałbym się narażać na jakąkolwiek śmieszność? Dla mnie to ty jesteś zabawny, bo się czepiasz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WroTaMar: taką, że nie kupili lajków. Dlaczego wg. mnie narażasz się na śmieszność? Bo kompletnie nie znając specyfiki biznesu infantylnie zakładasz, że twoje niemające żadnej podstawy założenia mają sens.
@WroTaMar oczywiście 1000 lajków na FB, ale 2730 opinii na google. Odcinając się całkowicie od polityki, myślę że nie zbankrutują ze względu na właśnie ilość opinii oraz miejsce
@Referak: Przyznam się, że nie wpadłem na to aby sprawdzić opinie na google, bo sam ich nigdy nie wystawiam i nie używam. Mój błąd. A ta liczba opinii zmienia postać rzeczy. Chociaż z drugiej strony widzę, że wpadają im od kilku dni przede wszystkim opinie negatywne.
@WroTaMar będąc mieszkańcem Warszawy tylko jednej knajpie wystawiłem opinie (pozytywną), więc obstawiam że 8 gwiazdek nie zrobi żadnej różnicy stałym klientom. Z drugiej strony to też są ludzie którzy tą knajpą się zajmują i mają takie same prawo do głoszenia swoich poglądów. Dla mnie to mogą ***** pis, konfederacje, chołownie, ko czy kukiza. Najważniejsze, żeby żarcie dobre mieli
@Referak: Jasne że mogą mieć swoje zdanie.
Ale trzeba się liczyć z tym, że inni też je mogą wyrazić. Na przykład za pomocą wystawienia jednej gwiazdki. A potem trzeba uciekać się do ograniczeń w możliwości komentowania na swoim FB. Myślę, że trochę to wyszło po za kontrolę.
@WroTaMar nie śledziłem tej sytuacji, więc nie mogę się wypowiedzieć. Jednocześnie z doświadczenia wiem, że w relacjach z klientami trzeba bardzo się hamować. Z drugiej strony mamy mnóstwo firm, których właśnie te relacje są nijakie, bez żadnego wydźwięku, więc nie wiem co jest lepsze. Czy knajpa, która wyraża swoje zdanie polityczne czy kanjpa będąca cicha od lat. Patrząc na całe kuriozalne zachowanie w sejmie to chyba skłaniam się bliżej tej strony wygłaszającej