Wpis z mikrobloga

Większość osób krytykujących blackpill i przegrywów zdaje się nie wiedzieć lub celowo wypierać fakt, że większość autentycznych przegrańców przyszła na te tagi już po 20-tym roku życia, czyli już po mitycznym wyjściu do ludzi (szkoła).

To nie my ustawiliśmy siebie w roli spierdoksa, lecz społeczeństwo. 14 lat plucia, licząc od zerówki, zrobiło swoje. Myslę, ze nikt zdrowy na umyśle, mający normalne zycie, niw siedziałby tutaj i nie robił baitów (pomijam trolli).
#blackpill #przegryw #niepopularnaopinia
  • 12
To nie my ustawiliśmy siebie w roli spierdoksa, lecz społeczeństwo.


@kamil150794 Społeczeństwo? To samo społeczeństwo od którego się odwróciliście?
Cały czas jak przeglądam ten tag, to jest właśnie ów ten sam problem - "nie mam żadnych znajomych".
Serio. Przez cały okres szkolny nie miał zamiaru zawierać żadnej przyjaźni, traci znajomych, bo zwyczajnke nie utrymuje kontaktu nawet zwykłym wypadem na pwio raz do roku. Potem budzi się 20lvl + i nagle nie ma
@kamil150794: może ty mi odpowiesz. Skoro dla was najważniejsze są badania, fakty, prawda, bułki, wedliny itp, to dlaczego w waszym świętym spisie linków blacpilla jest badanie, którego wynik można strescic hasłem "czarnoskóry mężczyzna jest najmniej atrakcyjny dla białych kobiet". Skoro taka jest wasza prawda i sami linkujecie to gówno w co drugim wątku to czemu jednocześnie tworzycie memy "każda p0lka leci na czarną knage"?

To w końcu fakty czy mizoginia są
#przegryw #niepopularnaopinia #przegrywpo30tce

@kamil150794: ja wręcz uważam, że na wykopie powinny istnieć w równym stopniu 2 tagi "przegryw", pierwszy ten tradycyjny, a drugi dla 30+ i więcej

w #przegryw za dużo jest młodych z licbazy, studbazy, under 30, kiedy wiele można zmienić, tak naprawdę przegryw chroniczny to 30+

i wara wam normiki, wygrywy, chady, julki od nas i naszego tagu !! ;)
może i nasz koniec jest marny, ale wasz normicki