Wpis z mikrobloga

Cześć rowerowe mirki z pod tagu #mtb Wybieram się na kilka dni do Szklarskiej poręby, z tego co wiem dla takich lamusów jak ja będzie tam idelany np zajecznik i generalnie trasy w Świeradowie chyba są z tych łatwiejszych? Pytanie które i gdzie jeszcze? Chciałbym sobie gdzieś pozjeżdżać, może coś polecicie w pobliżu, tj tak +/-30 km od Szklarskiej oprócz ww wymienionego? Jako ze jadę z małżonką to planuje raczej wstawać rano jechać na 2-3 godziny i resztę dnia już raczej spacery po górach. Być może jednego dnia uda się coś bardziej pojeździć, ale generalnie to taka amatorka i rekreacja ma być.
#rower #mtb #singletrack
  • 5
podpinam się. We wrześniu planuje 2 dni na Świerardów. Które singielki polecacie (30-45km). Będę hardtailem, ale ktoś z ekipy na crossie żeby też dał radę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eRTeJot: wal od razu na stronę czeska, pobierz sobie apke Trailforks to się nie zgubisz. Polecam trasę hejnicky hreben po stronie czeskiej. Wszystkie trasy przelecisz spokojnie na hardtailu i crossem.
@raxar77: Mam trailforksa i właśnie myślałem żeby zrobić te wszystkie pętle pod Smerkiem na raz. Tyle że nie wiem czy we wrześniu znowu granic nie pozamykają. Chociaż podejrzewam, że po lasach i tak
nie kontrolują