Wpis z mikrobloga

rozbawiłeś mnie do łez swoją głupotą i twarzą, ale już mi dupy nie zawracaj, jestem zajęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lune: niezle cie dupsko boli ze zostales mianowany przygłupem, czemu ukrywasz swoja twarz? az tak jest wstrętna?
rozbawiłeś mnie do łez swoją głupotą i twarzą, ale już mi dupy nie zawracaj, jestem zajęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lune: w sumie masz racje, właczaj anime i udawaj ze nic sie nie stało, swojej tawarzy juz nie zmienisz xDDDD
@woligater123: pokaż zgłoszenie, jedynie co mógłbyś zrobić to mamie naskarżyć. śmieszne jest to że piszesz że zgłaszasz na policje za wklejanie prywatnych fotek (które nie są prywatne a publicznie dostępne w necie) i w tym samym zdaniu straszysz go że wykonasz na nim czyn z art. 197 kk. marycha straszne spustoszenie w mózgu ci zrobiła. jesteś chory i potrzebujesz pomocy.
pokaż zgłoszenie, jedynie co mógłbyś zrobić to mamie naskarżyć. śmieszne jest to że piszesz że zgłaszasz na policje za wklejanie prywatnych fotek (które nie są prywatne a publicznie dostępne w necie) i w tym samym zdaniu straszysz go że wykonasz na nim czyn z art. 197 kk. marycha straszne spustoszenie w mózgu ci zrobiła. jesteś chory i potrzebujesz pomocy.


@Dynamiczny_Rogal: dobra rogalu nie stękaj, https://www.facebook.com/Bartek.bartel.BR łapaj adress i sprobuj wkleic gdzies
ty jeszcze mnie wołasz po tylu godzinach? W głowie wszystko w porządku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lune: nie wiem, zapytaj mamusi albo tatusia dzieciaczku. Z tego co widze to nie, bo siedziales cała noc bez snu na wykopie i mi spamowales, dobre wakacje masz #!$%@? dzieciaku. Kolejna sprawa, to ze sprawa jest na policji, typie znajde ciei nagranie wrzuce na wykop jak mnie blagasz o litość
Czy ty mi właśnie publicznie grozisz? xD


@Lune: masz moje dane, zglaszaj moze w ten sposob cie znajde szybciej. Chetnie zaryzykuje zawiasy w polsce zeby nagrać jak ssiesz mi gałe prosząc o litość
Nawet gdybys nie był takim bajkopisarzem to by cię na komisariacie wyśmiali bo wyraziłeś zgodę na wrzucenie twojej mordy na mirko. Przestań kozaczyc i wymyślać, na nikogo to nie działa xD


@Lune: tak więc do zobaczenia, przegrywie. Zostaniesz rozdziewiczony xDDD