Wpis z mikrobloga

Od paru dni szukam urządzeń do męskiej depilacji/golenia innych części ciała niż twarz i głowa :P

Czy ktoś może polecić coś faktycznie sprawdzonego? Gubię się w tych wszystkich modelach trymerów i ich funkcjach xD Jak najwygodniej golić się w okolicach beniza, czym skracać włosy na nogach (chyba że lepiej je na 0 ciachnąć)?

#teczowepaski #depilacja #twink #modameska #golenie
  • 25
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Precypitat: żyletką się nie da worka pociąć, chyba że przejedziesz maszynką bokiem. Natomiast elektryczne golarki to już dramat...
Kremy do depilacji zdają sprawę jak się ma delikatne włosy. Grubsze potrzebują więcej czasu, a jak za długo potrzymasz to nie dość, że każdy dotyk będzie bolał przez tydzień, to jeszcze może skóra zejść od poparzenia chemicznego.
  • Odpowiedz
@Acri: jeszcze z gimbazy pamiętam, że jak goliłem maszynkami, to potem strasznie mnie swędziało jak odrastały. Więc może przez to się zraziłem, a że u mnie krem działa, to już nie eksperymentuję. A co do elektrycznej to masz zupełnie rację, ilekroć idę na lenia i próbuję przyciąć worek maszynką elektryczną, to nieodmiennie kończy się to krwawieniem xD
  • Odpowiedz
@itazura: Krem do depilacji. Poważnie. Lepiej unikać golenia się w tamtych rejonach bo włosy odrastają i klują. Po kremie tego nie ma. Używam tego a mam grube, ciemne włosy i daje radę. Wosku nie próbowałem ale dobrze byłoby mieć koleżankę co pokazałaby co i jak.
  • Odpowiedz