Wpis z mikrobloga

Hej, mirki #olsztyn #mazury moglibyście podpowiedzieć gdzie w okolicy można zobaczyć coś wartego uwagi? Rzeczy warte uwagi wg mnie to na przykład: wystawy, jakieś ciekawe niezwyczajne budowle, pozostałości historyczne, czy widoki zapychają dech w piersiach. Za godzinę kończę spływ kajakowy w Patrykach.

Docelowo dzisiaj muszę być w Gdańsku, wiec fajnie gdyby ‚te rzeczy’ były jakoś w tamta stronę ;)

Pozdrawiam

#stupki #stopy dla atencji
cfnylis - Hej, mirki #olsztyn #Mazury moglibyście podpowiedzieć gdzie w okolicy można...

źródło: comment_1628772042s1rsze7oc8B4EUdd39hnsU.jpg

Pobierz
  • 14
@cfnylis: Nic tam nie ma mordo, kawał łąki między wioskami i tyle ;P

W sumie wakacje jeszcze to może będzie stało z 5 straganów, widoki też raczej dupy nie urywają.

Ale jak już będziesz w Grunwaldzie to możesz potem wracać drogą przez wieś "Wysoka Wieś" i tam zaliczyć najwyższy szczyt Warmińsko-Mazurskiego czyli Górę Dylewską. Jest krótka ścieżka przyrodnicza, ale szczerze to też jakichś niespotykanych widoków tam nie uświadczysz.

Potem możesz wyjechać
@cfnylis: Tam poza lipcem to o każdej godzinie ciężko spotkać cokolwiek - serio :D
Możesz jechać i poćwiczyć wyobraźnię bo poza pomnikiem, kamiennym planem bitwy i samymi polami to tam na prawdę nic nie ma i nie piszę tego po złości bo sam bym chciał żeby tam się więcej działo.

Podobnie przy Górze Dylewskiej, ale tam to chociaż przyjemny spacerek po lesie i fajna droga.

Knajpy też żadnej nie znajdzie więc
@Tygrysia_Lilia: Nie no szacun. Ja sobie otworzyłem w drugiej karcie i dumałem, dumałem, dumałem i chociaż są 'ładne' miejsca, w które lubię jeździć, to nie są raczej warte żeby nadrabiać 50km żeby zobaczyć jakiś las czy jezioro - zresztą tego to się naoglądał z kajaka pewnie :D

Ja to bym w ogóle na jego miejscu pojechał prosto przez Olsztyn i Pasłęk na siódemkę i do domu xD