Wpis z mikrobloga

  • 0
@GeWa i tak, i nie
Do nowych gier musisz mieć to rozszerzenie za 800/1000
Do starych możesz podłączyć dysk przez USB i tam trzymać gry z One'a, 360 i OG
  • Odpowiedz
@Angmac: W takim wypadku ta konsola na dłuższą metę traci sens bo 350 GB to wystarczy na 3-4 nowe gry, a z rozszerzeniem za 1k to mamy cenę Series X.
  • Odpowiedz
@GeWa: dokładnie byku. Series S nie ma sensu, kupiłem i żałuję. Nie mogę żonglować tytułami i zmieniać gierki co 5 minut a nawet jak grę przejdę to nie mogę sobie jej zostawić w bibliotece
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GeWa:

W takim wypadku ta konsola na dłuższą metę traci sens bo 350 GB to wystarczy na 3-4 nowe gry


A ile takich nowych, dużych gierek na raz potrzebujesz xD? Ja mam z 2 duże tytuły, w które gram od czasu do czasu, zazwyczaj dociągam jeszcze jeden średni/duży który obecnie przechodzę i zostaje miejsca na sporo indyków.

Jak ten czy tamten tytuł przejdę to go wywalam i nara. Jak zatęsknię to
  • Odpowiedz
@Slimshader: Ja to wiem, spoko, natomiast mówię, że jest to przenoszenie niewygodne i czasochłonne. Wiadomo że mam podpięty dysk na usb na gry z xone, 360 i og xbox. Jak będzie z czasem coraz więcej gier na XSX wymagających SSD to pewnie kupię tę kartę, żeby nie musieć się bawić w przenoszenie z USB/ściąganie.
  • Odpowiedz
@Slimshader: Jesli nie moge gry natychmiast odpalic, tylko musze ja najpierw przeniesc, to nie jest to rozwiazanie szybkie, ultra wygodne i przyjemne. Nie mowie, ze to tytaniczna praca, ale duzo milej jest móc odpalic gre bez tych uprzednich krokow. Zgodzimy sie tutaj?
  • Odpowiedz
@rowerek404 ale to dotyczy tylko gier na xsx - typowo na xsx

A ty nagle nie masz 200gier dedykowanych pod xsx. Możesz odpalać nadal gry z Xbox one na dysku zewnętrznym. Ale nie te stricte pod series x czy quick resume.
  • Odpowiedz
A ile takich nowych, dużych gierek na raz potrzebujesz xD?


@Just_Think_More: W zasadzie w ogóle nie gram w gry singleplayer, więc nigdy nie było u mnie tak, że przechodzę grę i kasuję. Najczęściej była to piłka nożna oraz kilka rodzajów wyścigów, do których wracam w zależności od chęci w danym dniu (Forza Motorsport/WRC/Moto GP/Ride czy nawet Forza Horizon). Przy tak małym dysku to będzie upierdliwe bo docelowo nowe wersje tych gier
  • Odpowiedz