Wpis z mikrobloga

to może za dużo takich rzeczy oglądasz, jak gram w coś przez tydzien to potwm mi sie to sni ;)


@KarmazynowyHefalump: To kuźwa dziwne, bo ja po oglądaniu multum yaoi (anime o gejach) na studiach nie miałam homoerotycznych snów. Chyba on zaczął oglądać to samo co ja, a nawet mu ani jednego tytułu nie podrzuciłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arczer No bo macie fiksację seksualne, nie pisze że to źle, tyło stwierdzam fakt. Czy to nie dziwne, że wystarczy w heheszkowym wpisie wspomnieć coś o gejoswkim seksie, to od razu przybiega jakaś konserwa i krzyczy o lewactwie? Może homogaly to nie atrybut tęczowych, tylko prawaków?

HEHE PAcZciE ChŁoP DLa ChŁoPa #!$%@? LiŻe HEHE NApEwnO JaKiŚ z NeŁRopY HeHe
  • Odpowiedz
@StarySer: to jest prowokacja a nie fiksacja. Wrzuca się taki wpis i patrzy czy neuropków dotknie skojarzanie ich z gejowskimi praktykami. I właśnie to działa bo obnaża prawdziwe odczucia lewaków. Brzydzą się gejostwem, nie chcą być z tym skojarzeni, używają homotematyki tylko do walki ze znienawidzonym prawactwem i do robienia awantur o nic.
Natomiast fiksacja w drugą stronę działa inaczej, jak lewak zobaczy debila wyrywającego drzewko lub pijącego harnasia to
  • Odpowiedz